Menu

Úplná koncentrácia

Tajomstvo v ampulkách.

Home » Krása » Úplná koncentrácia - 10.2016

Malé, ale šikovné: Krása v ampulkách.

Kozmetické prípravky vo forme ampuliek sú jedným z najnovších trendov kozmetického priemyslu. Poskytujú nám starostlivosť šitú na mieru nášmu typu pleti a kožnému problému. Malé sklenené fľaštičky obsahujú vysoko koncentrované účinné látky, vďaka čomu nám dokážu pomôcť rýchlo a účinne. Keďže väčšina kozmetických firiem pri ich výrobe nepoužíva konzervačné látky a emulgátory, môžeme si ich účinok vychutnať v čistej a vysoko koncentrovanej forme. To má hneď dve výhody: Znášanlivosť pokožky na takýto prípravok je oveľa lepšia a okrem toho prenikajú účinné látky vo vysokej koncentrácii hlbšie do pokožky. To sa na našej pleti samozrejme odrazí. Či už je poznačená každodenným stresom, suchá, unavená alebo potrebuje omladiť – účinok si všimnete ihneď.

Ťažká voľba

Pri výbere tej správnej sklenenej fľaštičky záleží výlučne na potrebách vašej pleti. Ampulky môžu pomôcť s riešením akútneho problému, byť súčasťou vašej každodennej starostlivosti alebo vám pomôcť vo chvíľach, kedy je pre vás obzvlášť dôležité vyzerať skvelo. Niektoré ampulky sa predávajú vo forme týždennej alebo 28-dňovej kúry. Po takejto kúre by ste si však mali dopriať prestávku, aby si pleť na vysoké dávky účinných látok nezvykla. Ak už raz ampulku otvoríte, mali by ste ju spotrebovať čo najskôr. Keďže neobsahuje konzervačné látky, môže jej obsah rýchlo zoxidovať.

SonderbehandlungBrechen Sie das Glasfläschchen mit einem Taschentuch vorsichtig auf. Inhalt auf die Hand geben und sanft in die gewünschten Hautpartien einmassieren.

Špeciálna starostlivosť. Ampulku opatrne otvorte pomocou vreckovky. Obsah fľaštičky rukou jemne vmasírujte do zvolených partií pleti.

Tipy a triky

Ako ampulky správne používať a urobiť z nich súčasť vašich kozmetických rituálov:

• Obsah ampuliek aplikujte výlučne na vyčistenú tvár, krk a dekolt. Použite kozmetiku, na ktorú je vaša pleť zvyknutá.
• Následne tvár dočistite pleťovou vodou. Tá zlepší prenikanie účinných látok do pokožky a zároveň na nej vytvorí ochrannú vrstvu.
• S pomocou kozmetického obrúska opatrne otvorte sklenenú ampulku zatlačením vrchnáka ampulky dozadu. Opatrne, aby sa ampulka nerozbila na kúsky.
• Končekmi prstov koncentrát jemne vmasírujte. Neprestávajte, kým  nemáte pocit, že všetok prípravok prenikol do pokožky.
• Následne aplikujte váš bežný denný alebo nočný prípravok.

BUCH TIPP Balea Beauty Effect

Liftingová kúra aktívne obnovuje pleťové bunky a dodáva jej zamatovo jemný pocit. Vysoko koncentrovaná kyselina hyalurónová zvyšuje elasticitu a pevnosť pokožku a vypĺňa vrásky. Výsledkom je pevná a hladká pokožka.

 

Hore
OKViac informácií