Menu

Beetique

Nové produkty dekoratívnej kozmetiky od známej youtuberky Dagi Bee sú tu!

Home » Krása » Beetique - 02.2019

Známa nemecká youtuberka a influencerka Dagi Bee prináša ďalšiu značku do našej exkluzívnej dm rodiny. S jej žiarivými produktami sa môžete od januára zoznámiť v dm predajniach.

Autorka tejto jedinečnej značky, Dagi Bee, sa preslávila svojimi tutoriálmi a video návodmi na perfektný mejkap. Vďaka nim si na YouTube dokázala vybudovať takmer 4 miliónovú fanúšikovskú základňu a na Instagrame patrí so svojimi 5,6 miliónmi sledovateľov medzi najúspešnejších nemeckých influencerov. Rozbehla vlastnú značku oblečenia a jej ďalším úspechom je nová produktová línia dekoratívnej kozmetiky, vytvorená v spolupráci s dm – Beetique. Pomenovanie tejto novej značky vzniklo spojením umeleckého mena influencerky Bee a slova Boutique.

Holografické efekty a rozjasnená tvár – to sú hlavné znaky novej značky Beetique. Dagi Bee stavila na exkluzivitu a originalitu. Zloženie niektorých produktov je dokonca patentované. Významnú úlohu v zložení produktov hrajú taktiež ošetrujúce zložky. Vysoko hodnotný arganový a jojobový olej prinášajú zákazníčkam vysoký komfort pri nanášaní a tiež počas celého dňa.

toperLesky na pery Holo

Extrémne holografické efekty – bez kompromisu! Lesky na pery s holo-efektom prepožičiavajú perám jedinečný look a zároveň individualizujú každý rúž. S výraznou základnou farbou budú tieto lesky na vašich perách ešte výraznejšie. Receptúra a holografický pigment sú exkluzívne – určené výhradne pre produkty značky Beetique.

Lesky na pery Reflection

Lesk na pery Reflection nie je len pastvou pre oči, ale vďaka hodnotnému arganovému oleju má aj vynikajúci hydratačný účinok. Vďaka tomuto lesku sú suché pery minulosťou. Po nanesení je lesk hladký a flitrové akcenty odrážajú farby svetla ako perly. Produkt je možné používať samostatne, ale môžete ho naniesť aj na iný produkt na pery a tým meniť jeho farby a odlesky.

 

 

Liquid Metal

Maximálne metalické odtiene v hodvábnych farbách! O dlhotrvajúci matný efekt v leskoch Liquid Metals sa postarajú metalické pigmenty. Aj jemná vrstva lesku zaručí výrazný efekt. Bezchybné nanesenie lesku zabezpečí infinity-aplikátor, ktorý vám pomôže precízne vykresliť kontúru pier.

Lip Topper Crystal

Rozjasňovač pre vaše pery! Lip Topper Crystal je dostupný v dvoch odtieňoch. Nanáša sa do „srdca“ pier, aby tak zvýraznil kontúry pier. Tento hydratačný lesk obsahuje exktrakt z goji bobúľ.

Tip: Topper môžete využiť aj ako klasický rozjasňovač, ak ho nanesiete na lícne kosti a očnicový oblúk a jemne rozotriete.

 

paletka očných tieňov Chapmagne

Paletky očných tieňov Basic, Fever & Pulse

Paletka očných tieňov Basic obsahuje vhodný odtieň pre každý typ pleti. Od decentných nude odtieňov až po výrazné dymové. Len s jednou paletkou si dokážete vytvoriť jedinečný mejkap za pár sekúnd. Silne pigmentované a matno-krémové očné tiene sa hodia, okrem iného, aj ako podkladová báza.

Od romantického looku až po odvážny, zmyselný. Paletka očných tieňov Fever je vhodná pre každý typ pokožky. Matné, metalické, žiarivé farby sa ľahko nanášajú a bez námahy vyčarujú jedinečný pohľad.

Intenzívne, trblietavé, pestré – tiene paletky na oči Pulse vás presvedčia svojimi farbami.

Tip: Vďaka širokej škále farieb sú paletky Beetique skvelými univerzálnymi pomocníkmi aj počas cestovania.

Kontúrovacia paletka Basic

Hodvábne jemné púdre zakryjú začervenania, vykontúrujú tvár i dekolt a zafixujú váš jedinečný look.

Face Glow paletky Champagne & Lightbeam

Dve paletky, tri farby, šesť rozjasňovačov. Paletka Face Glow vo farebných odtieňoch Champagne Lightbeam vďaka svojim špeciálnym pigmentom vašu pleť nádherne rozžiari  Jednotlivé odtiene môžete ľubovoľne kombinovať.

Tip: Jemné farby rozjasňovača s intenzívnou schopnosťou odrážať svetlo zmäkčia vaše kontúry a zamaskujú nedokonalosti pleti.

Štetce zn. Beetiquebeetique stetce

Široký štetec na očné tiene sa hodí pre podkladové líčenie očného viečka neutrálnymi odtieňmi a pre tieňovanie.

Tenký štetec na očné tiene je vhodný pre detailnejšie líčenie.

Kontúrovací štetec sa hodí pre každý tvar tváre a je ideálny pre tieňovanie a kontúrovanie líc a čela.

Štetec na púder jemne zapracováva púder a vytvára na pokožke prirodzený efekt.

Štetec na rozjasňovač si poradí ako s krémovými, tak i s púdrovými rozjasňovačmi.

 

 

 

 

Všetky produkty značky Beetique nájdete aj na stránke mojadm.sk.

 

Hore
OKViac informácií