Menu

Dark romance: správne kombinovať tmavé outfity

Tmavá nemusí byť ponurá. Pestré outfity vďaka rôznym látkam.

Home » Krása » Dark romance: správne kombinovať tmavé outfity - 01.2020

Tmavá nemusí byť ponurá. Vďaka rôznym látkam, romantickým detailom a farebným odtlačkom vznikne ľahkosť, ktorá zdôrazní sebavedomie a ženskú silu.

Romantický

 

Transparentný čierny top s bodkami a nariasenými rukávmi ZARA; čierne zamatové nohavice HVALA ILIJA; náramky Bijou Brigitte; čierna zamatová gumička do vlasov dm.

Tip na styling: Transparentné čierne látky ako tyl s aplikáciami alebo aj čipka dodajú tmavému outfitu nežnosť a ľahkosť.

Tip na look: Balzam na pery 100 % Natural Organic od eos chutí ako granátové jablko a malina a ošetruje pery bambuckým maslom.

Energický

 

Čierne šaty s volánmi ANNA SKaVORTSOVA; červené pančuchy Wolford; náušnice Bijou Brigitte; červené nízke čižmy z brúsenej kože Vintage.

Tip na styling: Kompletne čierny outfit môže niekedy pôsobiť ťaživo. Práve hravé šaty možno vynikajúco kombinovať s nepriehľadnými farebnými pančuchami.

Tip na starostlivosť: Zopár krokov v prírode rozjasní náladu aj počas pochmúrnych zimných dní a zabezpečí vyžarovanie znútra.

Maľovaný

 

Čierna pletená vesta s kvetmi SUSANNE BISOVSKY; kožené rukavice Vintage.

Tip na styling: Farebné akcenty a pestré motívy obzvlášť vyniknú na tmavým odevoch. O to krajšie, keď sa farebnosť odzrkadľuje v mejkape, napríklad v podobe rúžu.

Tip na starostlivosť: Takéto pekné kúsky sa najlepšie nosia vo vzpriamenej polohe. Tá zapojí všetky svaly a zabezpečí sebavedomé vystupovanie.

Hebký

 

Machovozelené nohavice HVALA ILIJA; mäkký jahňací kožuch v machovozelenej a čiernej BARBARA REIS; čierny top FUZZI Donna; topánky OMG v Humanic.

Tip na styling: Jemné dopĺňa tvrdé. Drsné topánky sa výborne hodia k mäkkým materiálom a širokým nohaviciam či sukniam. Popri čiernej sa túto zimu k tmavým outfitom nosia aj biele topánky.

Tip na look: Púder True Match od L’Oréal Paris sa prispôsobí odtieňu pokožky a dodá mejkapu zamatový záver (odtieň č. C1 Rose Ivory).

Mix materiálov

 

Čierna kožená bunda so strapcami a čierne poltopánky ANNA SKVORTSOVA; čierna hodvábna košeľa VANESSA SCHREINER; čierne pančuchy Wolford; krátka skladaná sukňa PATRICIA NARBON.

Tip na styling: Kombinácia rôznych materiálov odľahčí čierny look. Pokojne kombinujte pleteniny s kožou a lesklými, padavými látkami ako je hodváb.

Tip na starostlivosť: Častejšie obdarúvajte samu seba. Nielen vyberanou módou, ale možno niekedy aj tanečným kurzom. Čo tak skúsiť flamenco?

Slávnostný

 

Šaty NADYA DZYAK; ligotavé štrasové náušnice Bijou Brigitte.

Tip na styling: Tmavá sivá alebo strieborná v kombinácii s čiernou vždy pôsobí ušľachtilo. Napínavé to bude, keď sa tvar a dizajn vydajú nezvyčajnými cestičkami a upútajú pozornosť.

Tip na look: Vôňa Lovely Me od LIU JO omámi svojim srdcom z jazmínu a kvetu pomarančovníka.

Hore
OKViac informácií