Menu

DAYS of BEAUTY 2019

Predstavujeme náš tím beauty poradcov.

Home » Krása » DAYS of BEAUTY 2019 - 09.2019

#NEVERSTOPCHANGING je heslom našej jesennej beauty kampane! Život a všetky veci okolo nás sa neustále menia. Tak prečo by sme mali ostávať rovnaké aj my? Nebojte sa zmien.

Predstavujeme vám náš tím beauty expertov, ktorý vás bude sprevádzať počas dní Days of Beauty. Ukážu vám jednoduché beauty triky, aby ste vedeli naplno prejaviť svoju vnútornú, ako aj vonkajšiu krásu. Inšpirujte sa Kikou v oblasti nových mejkap trendov alebo objavte krásu v jednoduchosti vďaka Mime. Nika vám poradí tipy a triky v oblasti starostlivosti o pleť a Kubo má pre vás pripravené rady, ako na dokonalý vlasový styling.

 

Nika: Beauty špecialista

 

„Veľké srdce a silná energia v malom tele.“

 • Moja práca v dm?

V dm pracujem ako beauty poradkyňa. Venujem sa  dekoratívnej a pleťovej kozmetike a s ňou súvisiacemu poradenstvu. K mojej práci patrí aj líčenie zákazníkov produktmi, ktoré ponúka dm.

 • Prečo mám rada svoju prácu?

Vždy som sa uberala umeleckým smerom. Mojou závislosťou je práve kozmetika. Zaujímam sa o najnovšie trendy v líčení. Všetko na sebe veľmi rada skúšam a tvorím, a potom všetky informácie posúvam zákazníkom. Preto svoju prácu milujem, pretože robím to, čo má baví a napĺňa ma.

 • Čo pre mňa znamená kampaň Days of Beauty?

Netreba sa báť zmien. Každý je niečím originálny a svojim spôsobom výnimočný. Je to priestor, ako ukázať svoju osobnosť vlastným štýlom a tomu vie dopomôcť práve kozmetika. Človek by sa nemal báť riskovať a skúšať nové veci.

 • Čomu sa budem venovať počas Days of Beauty kampane?

Ukážeme si, že základom dokonalého líčenia je zdravá a krásna pleť a okrem starostlivosti o ňu vám poradím tiež najlepšie tipy a triky na každodenné líčenie.

 

Kika: Beauty expert

 

Days of Beauty„Young, wild and free!“

 • Moja práca v dm?

Do dm som nastúpila v roku 2018. Pracujem na pozícii Asistent nákupu. Mám na starosti sortiment: dekoratívnu kozmetiku, vône, doplnky dekoratívnej kozmetiky a nechty.

 • Prečo mám rada svoju prácu?

Svoju prácu zbožňujem pre moje skvelé kolegynky z „kanclu“ a pre sortiment, ktorý mám na starosti. Dekoratívna kozmetika je moja srdcovka od útleho detstva, kedy som mamine brala jej šminky a celá som sa nimi pomaľovala. Táto vášeň u mňa pretrváva dodnes. Baví ma testovanie výrobkov, ich výber, rozmanitosť úloh. Stereotyp je pre mňa strašiak, avšak ten je našťastie pri mojej práci absolútne vylúčený.

 • Čo pre mňa znamená kampaň Days of Beauty?

Dodáva odvahu odviazať sa, objavovať a vyskúšať nové veci vďaka tipom a trikom od profesionálneho tímu.

 • Čomu sa budem venovať počas Days of Beauty kampane?

Novinkám, ale taktiež aj mojim favoritom, na ktorých nedám dopustiť.

 

Mima – Nature looks

 

Days of Beauty„Vo všetkom a na každom dokážem nájsť niečo pekné. Často a veľa sa smejem. Napriek tomu, že moja tvár môže niekedy vyzerať depresívne a najkomfortnejšie sa cítim v čiernom, v skutočnosti vidím svet farebne.“

 • Moja práca v dm?

V dm pracujem na marketingu, kde som sa až doteraz venovala plánovaniu a tvorbe obsahu na našich sociálnych sieťach. Teraz som sa rozhodla prevziať do rúk nové výzvy v podobe influencer a event marketingu, videí a tvorbe jedného z našich printových propagačných materiálov.

 • Prečo mám rada svoju prácu?

Nikdy sa v dm nenudím. Stále sa u nás niečo deje, rada píšem, fotím a zúčastňujem sa na rôznych udalostiach. Jedným z dôvodov sú však aj moje kolegyne. Zbožňujem ich.

 • Čo pre mňa znamená kampaň Days of Beauty?

Days of Beauty je pre mňa o tom, že by sme sa mali všetci prejavovať tak, ako to naozaj cítime. A cítiť to môžeme vždy inak, pretože sa počas života meníme, vyvíjame a tiež sa nechávame inšpirovať. Spokojnosť samého so sebou a sebaláska sú pre kvalitu života a duševnú rovnováhu naozaj dôležité. A keďže naša prirodzenosť aj krása môžu mať rôzne podoby, mali by sme ju podporovať bez ohľadu na to, ako bude pôsobiť v očiach iných. Aj preto je heslom tejto kampane #NEVERSTOPCHANGING.

 • Čomu sa budem venovať počas Days of Beauty kampane?

Ukážem vám, že na to, aby ste mali peknú, čistú a mladú pleť a hebkú pokožku, stačí úplne málo. Prírodná kozmetika sa o vás vždy postará s láskou. A tiež vám prezradím svoje tipy pre svieži, prirodzený a ako to ja rada potajme nazývam „juicy “ look.

 

Kubo – kaderník

 

Days of Beauty„Kreatívny, dynamický vizionár. Moja práca nie je iba mojou profesiou, ale najmä životným štýlom, ktorý je mojou neodmysliteľnou súčasťou.“

 • Moja práca v dm

Keďže dm má vo svojom portfóliu aj profesionálnu vlasovú kozmetiku, chce, aby ich zákazníci dostali užitočné rady a tipy, ako s týmito produktmi správne zaobchádzať. Preto úzko spolupracuje práve s vlasovými špecialistami.

 • Prečo mám rada svoju prácu?

O profesii – kaderník,  som bol presvedčený už v 6 rokoch.  Na mojej práci je úžasné, že dennodenne môžem klientom dvíhať sebavedomie a čarovať úsmev na ich tvárach. Moja profesia je dynamická a vďaka tomu môžem neustále tvoriť nové a pekné veci.

 • Čo pre mňa znamená kampaň Days of Beauty?

Kampaň Days of Beauty je pre mňa výnimočná hlavne pre to, že samotná krása a podstata krásy nie je ukrytá v instagramových filtroch a naučených pózach. Krása je tu a vždy bola pre každého, bez ohľadu na vek či pohlavie. Stačí si ju len uvedomiť.

 • Čomu sa budem venovať počas Days of Beauty kampane?

Počas Days of Beauty budem poskytovať rady a tipy nielen z oblasti vlasovej kozmetiky.

 

Hore
OKViac informácií