Menu

Dobroty z pohárov

Recepty na prípravu jedál vopred.

Home » Pôžitok » Dobroty z pohárov - 06.2018

Opäť v móde! Spolu s anglickým názvom „meal prep“ sa varenie jedál vopred stalo opäť módnou záležitosťou. Najväčšia výhoda: Jedlo si so sebou môžete vziať doslova kamkoľvek.

Príprava jedla vopred je skvelá. Jednoducho raz navaríte vo veľkom a máte postarané o stravu na niekoľko dní. Vďaka tomu sa vám v chladničke pokazí menej potravín. Stihnete ich totiž včas spracovať. S pohármi plnými dobrôt budete mať každý deň v práci dostatok dôvodov nesiahnuť po žemli so salámou alebo mrazených polotovaroch, keď pocítite hlad. Budete mať zdravšie domáce jedlo vždy poruke.

Príprava jedla vopred je zdĺhavý a nudný názov. Preto sa dnes módne nazýva „meal prep“ a pod týmto heslom ju nájdete aj na Instagrame. Nezáleží na tom, či s hashtagom alebo bez. Jediné, čo potrebujete, je inšpirácia, aby ste si mohli každý deň vychutnávať niečo iné. Tu ju nájdete.

Recepty

Potrebujete inšpiráciu? Pod hashtagmi #dmBio a#mealprep nájdete na Instagrame originálne nápady na obedy do krabičky. Alebo sa inšpirujte našimi receptami.

Hore
OKViac informácií