Menu

Dokonalá koncentrácia

Tieto elixíry pomáhajú telu.

Home » Život » Zdravie » Dokonalá koncentrácia - 03.2018

Ak vaše telo potrebuje dobiť baterky a práve nemáte poruke mixér alebo odšťavovač, siahnite po týchto hotových zdravých elixíroch.

Základným predpokladom je zdravá strava. Niekedy však náš organizmus potrebuje s nastolením rovnováhy trošku pomôcť a vtedy oceníme silu týchto elixírov. Obsahujú výživné látky a môžete ich prípadne použiť na dochutenie iných ovocných štiav, rôznych čajov alebo jednoducho len tak, ako čistý svieži drink.

Tu nájdete viac informácií a recepty na prírodné šťavy.

 

 

 

1. Osviežujúca. Zmiešaním s inými ovociami získame lahodný nápoj. Vďaka svojej červenej farbe sa skvele hodí na vylepšenie dezertov. Šťava je vyrobená z plodov arónie.
2. Zachované živiny. Jablká sú šetrne spracované, preto sú zachované všetky hodnotné zložky. Čistá chuť!
3. Prirodzene zakalená. 100 % šťava z červeného hrozna vytlačená z hrozna dozretého na slnku má svoju prirodzenú sladkosť, ktorej len ťažko odolať.

 

 

 

 

 

4. Brusnica. Šťava chutí čistá, neriedená, zmiešaná s vodou ale aj inými ovocnými šťavami. Pôsobí na telo blahodárne nakoľko brusnice eliminujú problémy s močovými cestami.
5. Kombinácia. Spojenie jablka, zázvoru a zeleného čaju matcha je nezvyčajná. V tejto ovocnej šťave je celková chuť podtrhnutá kiwi a mangom, ktoré sa postarajú o neodolateľnú chuť.
6. Nastolenie rovnováhy. Šťava zo superovocia s goji, acerolou a rakytníkom pôsobí na telo upokojujúco. Vychutnajte si ju!

Hore
OKViac informácií