Menu

Pestrý zimný mejkap

Pre dlhé mesiace bez slnka.

Home » Krása » Mejkap » Pestrý zimný mejkap - 11.2018

Farebný mejkap výrazne zlepší náladu a rozžiari nám pochmúrne zimné dni. Čím nepríjemnejšie počasie na nás vonku číha, tým viac sa túžime obklopovať farbami. Skúste namiesto maliarskeho plátna využiť svoje oči, pery a nechty.

Len čo sa príroda zahalí do smutných farieb, aj ľudia automaticky siahajú po sivých pulóvroch, čiernych nohaviciach a neutrálnom mejkape. Farebné oblečenie odkladáme do škatúľ a opäť po ňom siahneme až vtedy, keď sa zima dá na ústup. Zima však môže byť poriadne dlhá. A troška farieb nám účinne zlepší náladu. Farebný mejkap vás rozradostí v jedinom okamihu. Nebojte sa. Nemusíte hneď siahnuť po tých najkrikľavejších farbách. Jemná ružová, fialová a oranžová vám rozveselia deň bez toho, aby ste sa cítili až príliš vyzývavo.

Odhodlajte sa na viac farieb

  • Nemusíte sa rovno púšťať do kompletného očného mejkapu. Farebný rozjasňovač vo vnútornom kútiku oka vás nádherne rozžiari.
  • Ak si ešte netrúfate na krikľavý rúž na pery, zvoľte prípravok s krémovou textúrou, ktorý sa dá dobre vrstviť. Budete si tak môcť postupne zvykať na ideálnu farebnú intenzitu.
  • Obavy z pestrej manikúry? Pomocou manikúrových šablón môžete časti nechtov nalakovať neutrálnou farbou a zvyšok ozdobiť niečím výraznejším.

Pestrý mejkap v odtieňoch ružovej, fialovej a oranžovej

Hore
OKViac informácií