Menu

GIVING FRIDAY 2019

Zapojte sa do boja proti klimatickým zmenám nákupom počas Giving Friday.

Home » Inšpirácia » GIVING FRIDAY 2019 - 11.2019

Sviatok všetkých nakupujúcich sa blíži, no klimatickú zmenu to nezastaví. Aj preto sme sa rozhodli reagovať a spojiť tieto dve, na prvý pohľad nespojiteľné akcie. Stačí prísť a my vám k nákupu priložíme dobrý pocit. Ako na to?

V piatok 29. 11. sa vďaka vášmu nákupu v dm drogerie markt zapojíte do boja proti klimatickým zmenám.

Uvedomujeme si, aká je ochrana klímy dôležitá, a preto sme sa rozhodli nakupovanie počas Giving Friday spojiť so záchranou klímy. Vďaka našej iniciatíve dm {spoločne} venujeme 5 % z celého denného obratu z dňa 29. 11. na dobročinné projekty. Chceme pomôcť mestám a organizáciám, ktoré svojím úsilím prispievajú k záchrane našej planéty.

Aj tento rok sme vybrali výnimočné projekty a vďaka nim sa spoločne pustíme do projektu „Klíma nás spája“. V poradí už piaty ročník bude zameraný na projekty súvisiace s ochranou životného prostredia. V spolupráci s Centrom environmentálnej a etickej výchovy Živica sme vybrali 25 miest, obcí alebo mestských častí, ktorým pomôžeme so vzdelávaním a financovaním adaptačných opatrení na zmenu klímy. Ide napríklad o vybudovanie dažďovej záhrady, vegetačných stien či výsadbu remízok. Aby sme sa priblížili našim zákazníkom, iniciatívu zastrešujú jednotlivé dm filiálky.

Pridajte sa k nám a pomôžme spoločne zmeniť Slovensko a jeho pohľad na klimatickú zmenu. Nemusíte robiť nič navyše, len prísť, pretože aj jeden nákup dokáže ovplyvniť konečný výsledok. Vyzbieranú sumu nájdete na našej stránke dm-spolocne.sk. Urobte si čas na nákup počas nášho Giving Friday a prispejte na záchranu klímy. #givingisthenewblack

Viac informácií o projekte Klíma nás spája nájdete na www.dm-spolocne.sk.

Hore
OKViac informácií