Menu

Glamour účesy

Trendové účesy, pri ktorých zvládnete styling samy? Dá sa to!

Home » Krása » Glamour účesy - 12.2019

Trendové účesy, pri ktorých zvládnete styling samy? Dá sa to! A práve počas adventu je veľa osláv, na ktorých ich môžete vyskúšať.

Elegantné vrkoče

Vrkoče sú v súčasnosti povinné, avšak túto sezónu sa nosia pevne a klasicky s cestičkou cez stred hlavy. Vlasy pripravíme tak, že na ne nastriekame vyrovnávací sprej proti vlneniu vlasov a prečešeme ich. Budú sa tak dať dobre zapletať. Na vrchu hlavy najprv urobíme cestičku cez stred, rozdelíme vlasy na hlave na dve časti, vpravo a vľavo. Podľa chuti začneme vrkoče zapletať na boku nad uchom alebo za uchom a o niečo nižšie. Zafixujeme priehľadnými gumičkami na vlasy.

Vianočný: s bohatou čelenkou sa dá skromný, prísny vzhľad rýchlo premeniť na sviatočnejší a elegantnejší. Štrasmi a perlami pri tom šetriť nemusíte, ozdôb do vlasov môže byť túto zimu pokojne viac.

Umelecky zakrútené

Tento účes vyzerá ako umelecké dielo a je rýchlo hotový. Najprv dáme do vlasov malé množstvo suchého šampónu. Rovné vlasy tak budú poddajnejšie a naberú na objeme. Všetky vlasy chytíme vzadu a zakrútime ich do copu. Cop priložíme na zadnú časť hlavy a zrolujeme ako na drdol. Zároveň však necháme vytŕčať dlhšiu časť vlasov. Upevníme vlásenkami.

Vianočný: na tento účes sa výborne hodia očarujúce sponky do vlasov alebo vlásenky, ktoré slúžia ako ozdoba ale navyše účes spevnia. Štrasy, perly a metalické doplnky do vlasov žiaria spolu s vianočným stromčekom.

Mokrý vzhľad

Koná sa firemný vianočný večierok a kolegyňa máva vždy najúžasnejší účes? Prečo tento rok nepridáte dôraz navyše aj vy? Naneste do vlasov trochu gélu a postranné časti začešte obzvlášť silno dozadu. Pri veľmi dlhých vlasoch použite gél len na časti vlasov pri hlave. Zvyšok padá voľne a prirodzene cez ramená. Kto by chcel, môže na boku oddeliť jeden prameň, otočiť ho dvakrát smerom dovnútra, založiť za ucho a tam ho pripevniť vlásenkou alebo dekoratívnou sponkou.

Vianočný: mokrý vzhľad sa perfektne hodí pre sponky, piercingy do vlasov, alebo napríklad perly do vlasov – tie dodávajú očarujúci akcent spolu s pomocou vláseniek. Vďaka redukovanému účesu vystúpia ozdoby ešte viac do popredia.

Hore
OKViac informácií