Menu

Jeseň s novinkami od odborníka na citlivú pleť

Trápi vás suchá pleť?

Home » Krása » Jeseň s novinkami od odborníka na citlivú pleť - 11.2017

Pri zmene ročného obdobia je starostlivosť o pleť obzvlášť dôležitá, preto by ste nemali zabúdať jednak na šetrné čistenie ako aj na následnú hydratáciu. Pokiaľ chcete svojej pokožke dodať tie najcennejšie látky inšpirované lekárňou, vyskúšajte produkty značky Mixa, odborníka na citlivú pleť.

Novinky z radu Hyalurogel obsahujú kyselinu hyaluronovú, prirodzenú hydratačnú zložku, ktorá dokáže viazať množstvo vody zodpovedajúce 1000 násobku svojej hmotnosti. Na výber je micelárny gél, ktorý spája účinky klasického čistiaceho gélu so šetrnou micelárnou technológiou. Jeho tolerancia je testovaná na citlivej pleti tváre i očí, naviac je bez obsahu alkoholu. Skvele sa hodí na citlivú pleť, ktorá si zaslúži pravidelnú a jemnú starostlivosť.

Ako následnú starostlivosť odporúčame Hyalurogel intenzívnu hydratačnú starostlivosť, dostupnú vo variantoch light alebo rich. Ľahší variant je vhodný pre normálnu a suchú pleť, variant rich je skvelým riešením počas chladných jesenných mesiacov, keď je naša pleť skôr suchá až veľmi suchá. Unikátna krémová textúra intenzívnej hydratačnej starostlivosti Hyalurogel Rich zaistí, že produkt rýchlo preniká do pokožky a zanechá ju dlhodobo vyživenú a s pocitom pohodlia.

Hore
OKViac informácií