Menu

Rekvizity pre viac zábavy vo dvojici

A... akcia!

Home » Život » Rekvizity pre viac zábavy vo dvojici - 12.2017

Najlepšie ľúbostné filmy sú tie, pri ktorých sami prevezmete réžiu. S vhodnými rekvizitami sa môžu páry a sólisti postarať o neustálu zmenu v oblasti lásky. A s primeranými tipmi na rande sa dá vytýčiť smer.

Tipy na rande pre čerstvo zaľúbených

Je jedno, či sa takmer vôbec nepoznáte alebo naopak. S tými správnymi stratégiami randenia sa určite zblížite a budete si môcť plnými dúškami vychutnať spoločný čas.

1) Piknik za súmraku. Práve pri západe slnka, ktorému sa vraví aj golden hour, je svetlo najkrajšie a zaistí extra dávku romantiky. S mnohými chuťovkami, fľašou vína a veľkou dekou v taške nestojí nezabudnuteľnému večeru nič v ceste.

2) Výlet do mesta trochu inak. A síce do vlastného mesta, to môže byť naozaj zábava. Dať si brunch, navštíviť múzeá, naskočiť na jazdu dvojposchodovým autobusom, ísť na prehliadku mesta so sprievodcom alebo preskúmať dušu mesta, napr. na vlastivedných prechádzkach.

3) Let`s Dance. Absolvovať spolu ukážkovú hodinu v tanečnej škole je niečo nové a garantujeme, že sa opäť zblížite. Samozrejme, tanečný štýl nech si zvolí každý pár sám.

4) Vyberte sa do prírody. Obujte si turistické topánky a vydajte sa na kopec. Čerstvý vzduch a skvelý výhľad vás poženú a vy sa môžete spoločne tešiť na zdolaný výstup. Za odmenu si na chate doprajte poriadne dobrý olovrant.

5) Zahrajte si hru. Či už minigolf alebo bowling, tu netreba zábavu dlho hľadať. Tieto aktivity sú veselé, no môžu byť aj celkom romantické.

 

Hore
OKViac informácií