Menu

Pool Time

Mejkap v cool vodných farbách.

Home » Krása » Pool Time - 08.2017

Slnko a voda prebúdzajú chuť na farby a malé mejkapové experimenty. Preto siahnime po poriadnej modrej a zelenej a tyrkysovej…

Morská panna

Rozmazané. Experimentálny očný mejkap v morských farbách udáva pri tomto looku tón. Vlasy a pokožka idú preto do úzadia. Podporu dodajú nechty v metalickej zelenej. Na perách je len bezfarebný lesk. Čo sa hodí: vlasy zopnite do jednoduchého uzla.

Postup je takýto: Na tento look potrebujete tri rôzne modré alebo zelené tóny a svoje prsty. Nimi nanesiete odtiene podľa chuti a nálady okolo vonkajšieho oka. Aby to celé lepšie držalo, mali by ste predtým určite pod tiene naniesť podklad.

Tip:

XXL pery. Transparentný volume’n shine Lipgloss od S.HE STYLEZONE (č. 128) dodá perám skvelý lesk a maximálny objem.

 

Viac typov ako sa maľovať počas horúcich dní nájdete na activebeauty.sk.

Modrá lagúna

Modrá. Tento look žije z plošne nanesených modrých tieňov, ktoré vyniknú vďaka jednoduchému triku. Hodí sa k nim lesk na pery v jemne ružovej farbe a čierna maskara. Viac tu nie je potrebné. Vlasy sú vyčesané dozadu pomocou gélu na vlasy.

Postup je takýto: Očné tiene nanášajte spolu s vodou. Vďaka tomu sa budú ligotať a ich trvácnosť sa predĺži. Tiene dajte do malej nádoby a pridávajte k nim trochu vody, až kým nevznikne krémová, hustá konzistencia. Tento krém z očných tieňov naneste na viečko až tesne pod obočie a nevynechajte ani vnútorný očný oblúk.

 

Tip:

Modrooká. Nevyhnutné sú očné tiene od ESSENCE v očarujúcej námorníckej modrej (č. 16 dare to wear!).

 

dm tip

»V lete vždy poruke: osviežujúca voda v spreji od Balea. Hneď po nanesení sa budete cítiť čerstvejšie a viac vo svojej koži. Navyše fixuje mejkap.«

Miami Vice

Silná. Buďte nápadná ešte skôr, ako sa ponoríte: ostýchavosť sa k tomuto looku s jeho krikľavými, husto nanesenými farbami vôbec nehodí. V centre je tyrkysová ceruzka na oči a lesklé, ružovo zafarbené pery. Hodia sa k nemu plážové vlny.

Postup je takýto: Tyrkysovou ceruzkou ťahajte linku priamo na hornom mihalnicovom oblúku. Pri vonkajšom kútiku oka nechajte linku ísť dohora. Aby ste dosiahli želanú šírku, maľujte jednu linku za druhou. Veľmi dobre sa na tento look hodí ceruzka s tekutou konzistenciou. Na ligotavé pery použite lip lacquer alebo pracujte s leskom.

Tip: 

Modrá z hlbín. Metalická kajalová ceruzka trend IT UP v odtieni 070 prepožičia vašim očiam hĺbku a intenzívny výraz.

 

 Let it Glow

Lesklé. Všetko sa točí okolo lesku a trblietania. Pokožka žiari, pery sa ligocú v krikľavej červenej. Nechty bijú do očí v rovnakom odtieni.

Postup je takýto: Aby ste dosiahli rozjasnenie v celej tvári, zmiešajte podklad so zvýrazňovačom. Zmes naneste hubkou na mejkap a pekne rozotrite, aby nevznikli nepekné okraje. Obočie vytvarujte gélom na obočie a pery zvýraznite leskom na pery.

Tip:

Priznanie pier. Tekutý liquid lipcream od trend IT UP Metal Shine odtieň 020.

 

Tip

»V lete nepoužívajte výdatné, mastné mejkapy. Radšej stavte na ľahké, hydratujúce textúry, tak bude môcť pokožka lepšie dýchať.«

Hore
OKViac informácií