Active Beauty
Trendom sú prirodzené undone brows

Netrhajte

Trendom sú prirodzené undone brows

Natenko vytrhané obočie? To už dávno nechceme. Namiesto toho môžu teraz chĺpky pokojne rásť trochu nadivoko. Trendom v úprave obočia je jeho „neúprava“, tzv. undone brows.

Dá sa vaše obočie len ťažko skrotiť? Super, pretože prirodzene pôsobiace obočie upravované bez vytrhávania je teraz veľmi moderné. Aktuálna je iba nepatrná alebo žiadna úprava obočia – v závislosti od hustoty chĺpkov. Chĺpky sa iba formujú pomocou malých stylingových pomocníkov. Cieľom je, aby obočie vyzeralo nedokonale a prirodzene krásne. Heslo znie: čím neskrotenejšie, tým lepšie. Vytrhané obočie tak dostalo na nejaký čas definitívne zbohom.

A buďme úprimní: Ak sa nejaký skrášľovací trend perfektne hodí k tomuto obdobiu, tak potom to je práve neupravené obočie. Pretože, čo sa týka prirodzenosti a nekomplikovaného stylingu, dá sa dobre integrovať do nepredvídateľného priebehu dní, mesiacov alebo rokov. Napriek tomu ste stále skeptickí? Tak jednoducho tento look vyskúšajte počas nedele pred zrkadlom v kúpeľni.

Nezáleží na tom, či máte prirodzene bohaté alebo úzke obočie: pomocou týchto stylingových tipov vytvoríte (ne)perfektné prirodzené obočie.

 

3 tipy na undone brows: Žiadne trhanie obočia

  1. Nechajte si narásť obočie

Základným predpokladom pre neupravené obočie je samozrejme to, že necháte chĺpky rásť. Tak uvidíte, aké husté alebo úzke vaše obočie v skutočnosti je a môžete pri úprave podporiť jeho prirodzený tvar. Je obočie veľmi vzdorovité? Potom pomôže, ak ho skrotíte pomocou gélu na obočie.

  1. Úzke obočie: pridajte na objeme

Máte veľmi svetlé alebo veľmi jemné obočie? Tak vám pomôže nerozmazateľná ceruzka na obočie. S jej pomocou si môžete chĺpky pevnou rukou a trochou cvičenia jednoducho prirobiť.

Dobrý tip: čím je špička ceruzky užšia, tým prirodzenejšie domaľované chĺpky pôsobia. Ak máte radšej skutočné ochlpenie, môžete vyskúšať sérum na riasy alebo obočie.

  1. Ako skrotiť bujné obočie

Má vaše bohaté obočie každé ráno vlastnú párty? Tak sa vašimi najlepšími priateľkami stanú kefky na mihalnice a obočie – ako alternatíva sa dá použiť aj stará kefka z maskary. Podľa toho, ako veľmi sa chcete tešiť z neperfektného looku, môžete jednotlivé vykúkajúce chĺpky pokojne nechať odstávať. Na konci môžete upravené obočie zafixovať pomocou gélu na vlasy či na obočie.

Dobrý tip: prípadné medzery vám pomôže zakryť tmavší odtieň gélu na mihalnice.