Menu

Nová čierna

Túto sezónu nosíme čiernu – na oblečení, očiach a nechtoch.

Home » Krása » Mejkap » Nová čierna - 11.2016

Grafické vzory, zameranie sa na samotné linky, nápadné tvary ako hviezdy alebo blesky,
pierka. Nech ide o akýkoľvek tvar, dizajnéri to vidia túto sezónu na čiernu. Všade.
Čierne sú aj mihalnice a nechty.

Perfektný ťah

Grafické linky vyzerajú skvelo a priťahujú na seba kopec pozornosti. Aby ste tieto malé umelecké dielka nakreslili na viečka alebo okolo nich, potrebujete trochu cviku. Ale tu i tam nám dokáže uľahčiť život malý trik. Tak máme napríklad možnosť vďaka čajovej lyžičke vytvoriť krásnu rovnú linku. Predovšetkým takú, ktorá na oboch očiach vyzerá úplne rovnako.

Postup je takýto: Rúčku lyžičky si priložte bokom na očné viečko. Mala by obtínať vonkajší koniec obočia. Potom spravíte očnou linkou bod tam, kde má linka končiť. Teraz priložíte koniec lyžičky na oko, aby ste linku dotiahli do očného kútika. Pomocou okrúhlej časti lyžičky môžete ťah dokončiť. Túto časť lyžičky položíte na viečko na koniec linky, aby ste potiahli súbežnú linku. Následne môžete vzniknutú medzeru vyfarbiť.

Outline

Pri tejto metóde obkresľujeme daný tvar očí v nadrozmernej veľkosti a linku ťaháme smerom von od kútika. Hodí sa na to očná linka so širokou špičkou.

BUCH TIPP Všetko vidíme čierno.

S vegánskou alverde eyeliner očnou linkou dokážete za okamih vytvoriť skvelú linku. Uhlíková očná linka vďačí uhliu z dubového dreva za svoju intenzívnu čiernu farbu. Štetcový aplikátor s rúčkou sa postará o veľmi jednoduché použitie.

 

schoenheit-1-ab_2016-08

Pierka

Táto očná linka funguje v zásade ako klasický lastovičí chvostík s jednou výnimkou, že pozostáva z viacerých rôzne dlhých línií, ktoré spolu vytvárajú tvar pierka.

schoenheit-2-ab_2016-08

Postup je takýto: Začneme linkou pod spodnými mihalnicami. Potom nakreslíme lastovičí chvostík, ktorý je zároveň najvrchnejším ohraničením. Následne maľujeme jednu linku za druhou a stupňujeme ich podľa dĺžky, až kým nedosiahneme želaný výsledok. Pre tento look sa hodia očné linky s krémovou konzistenciou.

BUCH TIPP Intenzívna presnosť.

S revolučnou alverde očnou linkou v najtmavšej čiernej sa Vám podarí každý druh linky – či dramatická, tenká a prirodzená alebo grafické vzory. Všetko to umožňuje guličková špička aplikátora. Prispôsobivá gélová textúra perfektne obklopí mihalnicový oblúk a ošetrí ho hodnotným jojobovým olejom.

Polovičná hviezda

Grafické očné linky na vonkajšom viečku sú v mejkape hitom tejto sezóny. Či už ide o slnko, mesiac, hviezdy alebo niečo abstraktné, môžete popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite.

Halber Stern. Graphic Liner am äußeren Lidstrich sind der Make-up-Hit in dieser Saison. Ob es sich nun um Sonne, Mond, Sterne oder etwas Abstraktes handelt – man kann der Fantasie und Kreativität freien Lauf lassen.

Postup je takýto: Ostré kontúry a čisté ťahy sú alfou a omegou tohto grafického looku. Práve pri vzoroch sa odporúča pracovať so šablónami. Tie zaručia presné tvary a predovšetkým, výsledok vyzerá rovnako na oboch stranách.

BUCH TIPP Priamočiarosť.

She – perfektná linka v elegantnej čiernej sa vám podarí vďaka tejto očnej linke. Ceruzka s vysokokvalitntnou špičkou z vláken je nezmývateľná a dobre sa drží v ruke. S touto linkou vytvoríte pozdĺž viečka precíznu intenzívnu čiernu linku. Garantujeme vám neodolateľný pohľad.

Cat Eye XXL

Mačacie oči sú v tejto sezóne mimoriadne hrubé. Táto XXL očná linka v grunge looku pôsobí najlepšie v matných, dymových odtieňoch čiernej.

Cat Eye XXL. Cat Eyes fallen in dieser Saison besonders dick aus. Der XXL-Lidstrich im Grunge-Look wirkt am besten in matten, rauchigen Schwarztönen.

Postup je takýto: Najskôr ťaháme hrubú očnú linku na hornom aj spodnom viečku. Pritom sa snažíme ostať čo najbližšie pri mihalniciach. Približne jeden centimeter pred vonkajším kútikom spojíme obe linky do jednej tak, že nám vznikne tvar V. Pomocou  jemného štetca na oči farbu zľahka rozmažeme. Mihalnice dodatočne nafarbíme tmavočiernou riasenkou.

BUCH TIPP Všestranný talent.

S vegánskym kajalom v teplej, tmavej antracitovej sa vaše oči stanú lákadlom. Jemná očná kontúrovacia ceruzka od alverde sa nanáša s ľahkosťou a umožňuje ťahanie presných alebo jemných línií, ktoré sa nezmyjú.

Hore
OKViac informácií