Menu

Parfumy, ktoré vás naladia na leto

Letné vône pre dámy, ktoré očarujú zmysly.

Home » Krása » Parfumy, ktoré vás naladia na leto - 05.2020

Letné vône neprinášajú len čerstvý vietor do všedných dní, ale dodávajú aj veľké množstvo radosti zo života. Nech sú karamel, čokoláda a všetky druhy orientálnych korení v zime akokoľvek sladké a lákavé, teraz stojíme o ich letných kolegov! Určite sa medzi nimi nájde tá pravá vôňa pre každú z nás.

Tieto vône teraz potrebujeme

  • Ak trpíte jarnou únavou, môžete proti nej zabojovať napríklad citrusovými vôňami či zeleným čajom. Tieto vône vám hneď ráno pomôžu dostať sa do správnych koľají.
  • Kvety pomarančovníka, mandarínky a fialky sú najlepšími spoločníkmi na fádne dni, lebo zaháňajú zlú náladu a dokonca i v sychravom počasí vnesú do domu trochu slnka.
  • Mäta, rozmarín a bergamot zasa uvoľňujú hlavu a podnecujú kreativitu. Vynikajúce na dobrý štart počas pracovných dní.
  • Ak chcete svojmu ľúbostnému životu dodať viac švihu, siahnite po kvetinových a ovocných vôňach. Jazmín, konvalinky či pivónie sú výborné na zaľúbenie sa.
  • Zvodné ovocie ako mango, broskyňa a sladké bobule osviežia a navodia chuť na dobrodružstvo.

 

Slnko vo flakóne: tieto obsahové látky vás naladia na leto

Romantické kvety

 

 

So svojimi nádherne živými a rezkými tónmi je považovaný za žiarivého zásobovača energie počas sivých dní a za nositeľa nádeje v časoch monotónnosti.

2. Červený pomaranč

Ako všetky druhy pomarančov, aj červený pomaranč rozširuje veselú, slnečnú vôňu, ktorá prebúdza duchov života, a pritom je ešte o poznanie teplejší, ovocnejší a sladší než klasické oranžové pomaranče.

3. Limetka

Najmenší člen rodiny citrusov sa prednostne používa v čerstvých, rezkých kompozíciách vôní, aby rozsieval dobrú náladu a letné pocity.

4. Mandarínka

Jej jemná, osviežujúca a sladkastá chuť robí z mandarínky jedno z najobľúbenejších ovocí. Keďže jej aróma upokojuje, dodáva odvahu a navodzuje pocit bezstarostnosti, stal sa éterický olej z mandarínky obľúbenou zložkou v parfumoch aj vôňach do domácnosti.

 

Zvodné vône pre dámy

1. Bobuľové ovocie

To, čo rozmaznáva chuťové poháriky v podobe smoothie či zmrzliny, dodáva aj parfumom príjemne čerstvý a prirodzene sladký tón, ktorý sa výborne hodí k teplému ročnému obdobiu.

2. Mango

Tropická vitamínová bomba: sladké, dužinaté a exotické mango dráždi nos a vnáša do mysle leto, slnko, pláž a palmy.

3. Broskyňa

Už pradávno sa toto sladké, chrumkavé ovocie s jemnou kožou, oblými tvarmi a šťavnatou dužinou spájalo s radosťami lásky. V parfumoch pôsobí broskyňová vôňa veľmi žensky a zvodne.

4. Červený melón

Vodové melóny nie sú len perfektné na uhasenie smädu, ale optimálne sa uplatňujú aj v tele ovocných vôní, pretože zabezpečujú čerstvý, rázny úvod a napriek tomu zostávajú decentné.

Hore
OKViac informácií