Active Beauty
Parfumy, ktoré vás naladia na leto

Voňavý svet

Parfumy, ktoré vás naladia na leto

Letné vône neprinášajú len čerstvý vietor do všedných dní, ale dodávajú aj veľké množstvo radosti zo života. Nech sú karamel, čokoláda a všetky druhy orientálnych korení v zime akokoľvek sladké a lákavé, teraz stojíme o ich letných kolegov! Určite sa medzi nimi nájde tá pravá vôňa pre každú z nás.

Tieto vône teraz potrebujeme

  • Ak trpíte jarnou únavou, môžete proti nej zabojovať napríklad citrusovými vôňami či zeleným čajom. Tieto vône vám hneď ráno pomôžu dostať sa do správnych koľají.
  • Kvety pomarančovníka, mandarínky a fialky sú najlepšími spoločníkmi na fádne dni, lebo zaháňajú zlú náladu a dokonca i v sychravom počasí vnesú do domu trochu slnka.
  • Mäta, rozmarín a bergamot zasa uvoľňujú hlavu a podnecujú kreativitu. Vynikajúce na dobrý štart počas pracovných dní.
  • Ak chcete svojmu ľúbostnému životu dodať viac švihu, siahnite po kvetinových a ovocných vôňach. Jazmín, konvalinky či pivónie sú výborné na zaľúbenie sa.
  • Zvodné ovocie ako mango, broskyňa a sladké bobule osviežia a navodia chuť na dobrodružstvo.

 

Slnko vo flakóne: tieto obsahové látky vás naladia na leto

1. Romantické kvety

So svojimi nádherne živými a rezkými tónmi je považovaný za žiarivého zásobovača energie počas sivých dní a za nositeľa nádeje v časoch monotónnosti.

2. Červený pomaranč

Ako všetky druhy pomarančov, aj červený pomaranč rozširuje veselú, slnečnú vôňu, ktorá prebúdza duchov života, a pritom je ešte o poznanie teplejší, ovocnejší a sladší než klasické oranžové pomaranče.

3. Limetka

Najmenší člen rodiny citrusov sa prednostne používa v čerstvých, rezkých kompozíciách vôní, aby rozsieval dobrú náladu a letné pocity.

4. Mandarínka

Jej jemná, osviežujúca a sladkastá chuť robí z mandarínky jedno z najobľúbenejších ovocí. Keďže jej aróma upokojuje, dodáva odvahu a navodzuje pocit bezstarostnosti, stal sa éterický olej z mandarínky obľúbenou zložkou v parfumoch aj vôňach do domácnosti.

 

Zvodné vône pre dámy

1. Bobuľové ovocie

To, čo rozmaznáva chuťové poháriky v podobe smoothie či zmrzliny, dodáva aj parfumom príjemne čerstvý a prirodzene sladký tón, ktorý sa výborne hodí k teplému ročnému obdobiu.

2. Mango

Tropická vitamínová bomba: sladké, dužinaté a exotické mango dráždi nos a vnáša do mysle leto, slnko, pláž a palmy.

3. Broskyňa

Už pradávno sa toto sladké, chrumkavé ovocie s jemnou kožou, oblými tvarmi a šťavnatou dužinou spájalo s radosťami lásky. V parfumoch pôsobí broskyňová vôňa veľmi žensky a zvodne.

4. Červený melón

Vodové melóny nie sú len perfektné na uhasenie smädu, ale optimálne sa uplatňujú aj v tele ovocných vôní, pretože zabezpečujú čerstvý, rázny úvod a napriek tomu zostávajú decentné.