Menu

Home Office

Užitočné tipy na prácu z domu.

Home » Inšpirácia » Bývanie » Home Office - 02.2018

Ak nechcete pri práci z domova stratiť inšpiráciu, potrebujete doplnky, ktoré vám pomôžu nastoliť poriadok.

Práca z domu má množstvo výhod: Vyhnete sa ranným zápcham alebo cestovaniu v preplnenom vlaku. Dokážete lepšie organizovať aktivity svojich detí, keďže ste s nimi doma. A nikto vám nenakúka cez rameno. Aby však všetko išlo tak, ako má, musí byť domáca pracovňa vybavená všetkým, čo potrebujete pre prácu v pohodlí a bez stresu. Nezáleží na tom, či z domu pracujete permanentne, alebo len príležitostne: šikovné odkladacie priestory a užitoční pomocníci sú nevyhnutnosťou.

Najužitočnejšie tipy na prácu z domu

  • PRÍJEMNÁ ATMOSFÉRA V MIESTNOSTI. Keď sa cítite dobre, pracuje sa vám lepšie. Preto si zaistite dostatok denného svetla, vybavte si svoje pracovisko všetkým potrebným a obklopte sa rastlinami, ktoré sa postarajú o lepšiu kvalitu vzduchu (odporúčame figovník kaučukový – ten obzvlášť dobre filtruje škodlivé látky).
  • FLEXIBILITA. Výhoda práce z domu: e-mailovú schránku si môžete kontrolovať aj na pohovke či v posteli. Ak pracujete výhradne z domu, určite oceníte flexibilné, multifunkčné kusy nábytku, ktoré nezaberajú veľa miesta.
  • DOSTATOK ODKLADACÍCH PRIESTOROV. Aby sa vaša obývačka nezmenila na kanceláriu, zaobstarajte si dostatok odkladacieho priestoru na dokumenty a kancelárske potreby. Nechcete mať predsa prácu neustále na očiach.
  • POHYBLIVÉ OSVETLENIE. Aby sa vaša obývačka nezmenila na kanceláriu, zaobstarajte si dostatok odkladacieho priestoru na dokumenty a kancelárske potreby. Nechcete mať predsa prácu neustále na očiach.

dm tip: Pracovať z domu neznamená pracovať kedykoľvek. Nezabúdajte na voľný čas.

Nechajte sa inšpirovať !

Romantika. Ružové pero s prepletaným detailom od NORDICDAY má určite svoje čaro. Pretože aj pri práci si môžeme zasnívať.
Štýlové. Nožnice predstavujú kombináciu mosadznej a striebornej farby so stopou patiny. Od TAILOR BRASS.
Romantika. Ideálny na zaznamenávanie nápadov: diár vyrobený z hovädzej kože značky ZARA HOME.
Všetko na svojom mieste. "HEJSAN" sa hodí na časopisy aj dokumenty od IKEA.
Oldschool. Únik zo sveta elektroniky je nekonečný kalendár od MONOGRAPH.
Nadčasová. Stolová lampa sa postará o osvetlenie presne tam, kde ho práve potrebujete od LEIFTMOTIV. Nájdete na: BONAMI.
Nevyhnutnosť. Hodiny vám pripomenú koniec práce, keď je čas odložiť papiere na príručný stolík. Hodiny a stolík od ZARA HOME.

Malé, ale šikovné! Kancelárske spinky od NPW vám uľahčia každý deň.
Hebučká. V deke na pohovke sa pracuje skutočne príjemne. Misku môžete použiť na dobrôtky alebo kancelárske potreby. Deka a miska od H&M.
Chaosu zbohom. S magnetickou tabuľou od IKEA.
Užitočný. Stojan na perá “Flamingod“ od SANTORO.

Playlist pre Home Office

Instagram- Inšpirácie pre Home Office

Hore
OKViac informácií