Láska

Tento rok investujte veľa času do svojho vzťahu. Potom môžete veľmi pekne posilniť existujúce partnerstvo. Od januára do mája sú pre nezadaných, ktorí si hľadajú partnera, pripravené zaujímavé vyhliadky. Absolútnym vrcholom však bude pravdepodobne júl s nádherným, romantickým obdobím. Čo musíte urobiť? Vyjsť z domu a ukázať sa! Vždy môžete neskôr stráviť čas na útulnom gauči, možno ako pár...


Kariéra

Vaša túžba po povolaní by sa mala v tomto roku posilniť. Sústreďte sa na úlohy, ktoré sú vám blízke - najprv si však presne definujte, čo tým myslíte. Najväčšiu profesionálnu silu môžete očakávať v apríli a máji.


Zdravie

Bremeno, ktoré ste so sebou už nejaký čas nosili, z vás pomaly, ale isto opadne. To bude mať pozitívny vplyv aj na vaše zdravie. Zostaňte však trpezliví: to, čo sa nahromadilo za roky, zvyčajne nezmizne zo dňa na deň. Pomôcť by vám mohla liečba TCM, akupresúra alebo shiatsu.


Vnútorná rovnováha

Spojenie, komunita a skutočné priateľstvá sú v tomto roku mimoriadne dôležité a prispievajú k vašej vnútornej rovnováhe. Stretnutia s ľuďmi, ktorých stretnete napríklad na seminároch alebo duchovných podujatiach, vás môžu inšpirovať k novým spôsobom myslenia.