Láska

Láska bude musieť tento rok ustúpiť do úzadia v prospech vášho profesionálneho života a osobných cieľov. Nie že by ste mali zlé hviezdy - ale v profesionálnej sfére jednoducho žiaria jasnejšie. Napriek tomu by ste kvôli svojim ambíciám na sebarealizáciu nemali úplne zanedbávať súkromné vzťahy. Najlepší čas na spolužitie: celý september.


Kariéra

Rok 2024 určuje smer vašej budúcnosti. Teraz si môžete uvedomiť, kto ste a kam chcete smerovať. Vďaka iniciatíve, odvahe a pevnej vôli môžete dosiahnuť veľa. Ak sa jasne sústredíte na svoj cieľ, dostanete od vesmíru skvelé príležitosti a automaticky stretnete ľudí, ktorí vám pomôžu napredovať.


Zdravie

V máji je, žiaľ, zvýšené riziko úrazov. Buďte v tomto období obzvlášť opatrní pri športe a tiež pri každodennom pohybe. Barani s dátumom narodenia od 04. do 10. apríla sú v tomto roku náchylní na infekcie. Rešpektujte svoje vlastné limity.


Vnútorná rovnováha

Hoci ste v skutočnosti sebavedomý človek, proces sebapoznávania v roku 2024 často sprevádzajú pochybnosti a pocity nedostatočnosti. Zmierte sa so svojimi domnelými nedostatkami. To vás ešte viac posilní a môže výrazne zvýšiť vašu životnú energiu.