Active Beauty
Ročný horoskop Blíženci
Text: Antonia Wemer

21. máj – 21. jún

Ročný horoskop Blíženci


Láska

Saturn je počas celého roka v náročnom uhle a môže vás vystaviť mnohým skúškam. Na šťastí vo vašom vzťahu budete musieť pracovať a kritika zo strany partnera bude opakovane skúšať vašu bezstarostnosť. Je na vás, aby ste prevzali viac zodpovednosti a spoločne prekonali ťažké fázy. Od konca mája sa šťastná planéta Jupiter postará o to, aby sa mnohé veci opäť obrátili na dobré.

Kariéra

V tomto roku dostanete veľa darov, ale nie veľkých úspechov. Ak sa usilujete o povýšenie, planéty sú na vašej strane - musíte len konať! Svedomitá práca, trpezlivosť, spoľahlivosť a dobre naplánovaný prístup vás teraz posunú ďalej ako množstvo nápadov a všestrannosť.

Zdravie

Aby ste sa vyhli vzostupom a pádom v oblasti zdravia, oplatí sa venovať väčšiu pozornosť vašej potrebe odpočinku. Cvičte sa v cítení do svojho tela. Máte plány, na ktoré potrebujete veľa energie? Vyhraďte si na to august, pretože budete v najlepšej forme!

Vnútorná rovnováha

Ambivalentné kozmické sily vás môžu spôsobiť nepokoj a nervozitu. Najlepšie je vedome sa na chvíľu zastaviť a zhlboka sa nadýchnuť. Vďaka svojej prirodzenej flexibilite sa aj tak dokážete rýchlo prispôsobiť meniacim sa okolnostiam.