Láska

Tento rok sa môžete oslobodiť od starých vzorcov a závislostí. Vzťahy z donútenia sa teraz môžu rozplynúť, rovnako ako vzťahy, ktoré existujú len na papieri. Takmer vo všetkých prípadoch vás strih nečakane spojí s tou pravou osobou... Vďaka Jupiteru môžete až do konca mája očakávať šťastie v láske. Čakajú vás romantické hodiny, najmä 23. mája: to je ideálny dátum na svadbu!


Kariéra

Mohli by ste sa dočkať kariérnej zmeny, najmä ak ste v práci nespokojní. Najlepšie mesiace na preorientovanie sú máj a september. Finančné investície sú priaznivé až do konca mája. Predtým si však všetko veľmi starostlivo skontrolujte!


Zdravie

V tomto roku môže byť rizikom príliš veľa stresu. Nad určitú úroveň je váš nervový systém preťažený, čo môže mať negatívny vplyv na váš imunitný systém a trávenie. Hnev by mohol koncom roka ovplyvniť váš žalúdok. Možné riešenia: Pracujte na svojom myslení a zamerajte sa na zdravé požitkárstvo.


Vnútorná rovnováha

Najmä v prvej polovici roka vám prospeje pozitívny prístup k životu, ktorý by vám mohol pomôcť otvoriť sa novým príležitostiam. Spriateľte sa so skutočnosťou, že v živote vždy existujú zvraty. Potom sa vás nedotknú ani nečakané zmeny.