Láska

Do konca mája máte veľké hviezdy lásky. Či už ste slobodní, alebo už máte vzťah - ak teraz túžite po romantike, dostanete od vesmíru veľkú podporu. Kritické fázy môžu nastať aj v máji (keď to vo vás bude vrieť vášňou), ale najmä v septembri a októbri. To môže viesť k bojom o moc a súpereniu vo vzťahoch. V týchto obdobiach sa vyhýbajte hádkam.


Kariéra

Saturn má počas celého roka stabilizujúci účinok. Hľadáte nové nápady? V máji vám planéty v znamení Býka pomôžu nájsť vzrušujúce inšpirácie, ktoré vedú k inovatívnym riešeniam. Z času na čas sa vám môže zdať dôležitejší váš súkromný život. Užívajte si ho bez výčitiek svedomia.


Zdravie

V lete sa môžete tešiť na vysokú úroveň energie. Športová aktivita spojená so zábavou a hrami vás môže vytrhnúť z každodenného zhonu a zvýšiť vašu chuť do života. Na jeseň by ste mali dbať o svoje zdravie.


Vnútorná rovnováha

Od júna by ste sa mali zamerať na svoju celostnú pohodu. Môžete si vytvoriť užitočné návyky, ktoré zabezpečia duševnú rovnováhu. Mimoriadne účinné je pestovanie pozitívneho prístupu k životu. Funguje to však len vtedy, ak si uvedomíte, aký zmysel sa za tým skrýva!