Láska

Vo vašom milostnom živote to vrie. V lete bodujete nesmierne silnou charizmou, ktorá vášho partnera takmer hypnoticky očarí. Jediné nebezpečenstvo: okuliare, cez ktoré sa pozeráte, sú často veľmi ružové a môžete prehliadnuť niekoľko červených vlajok... Ale nezúfajte, ak vám letná láska nevyjde - možno najkrajšie romantické fázy vás aj tak čakajú v októbri a decembri.


Kariéra

Čokoľvek chcete dosiahnuť v profesionálnej oblasti, môžete dosiahnuť. V tíme ide všetko ešte ľahšie: od júna sa vo vás prebúdza tímový duch. Najmä narodení v prvých a posledných dňoch znamenia Leva sa môžu pripraviť aj na niekoľko ďalekosiahlych zmien. Milujete to, čo robíte? Ak nie, je čas vyraziť na cestu.


Zdravie

V roku 2024 je obzvlášť žiadané: zdravé sebavedomie a schopnosť nebrať sa príliš vážne. V novembri hviezdy sľubujú silný nárast energie. Dbajte však na to, aby ste svoju energiu využívali cielene.


Vnútorná rovnováha

Zmena všade! V tomto roku sa rozhodne nebudete nudiť. Za každým rohom však číhajú potenciálne novinky, ktoré budete musieť prijať. Niektoré veci sa vám spočiatku nebudú páčiť. Vyhnite sa tomu, aby ste sa hneď začali brániť, a zistíte, že všetko sa deje pre vaše dobro.