Active Beauty
Ročný horoskop Panna
Text: Antonia Wemer

24. august – 23. september

Ročný horoskop Panna


Láska

Tento rok by ste mali očakávať vzostupy a pády. Dištancujte sa od falošných očakávaní, ale zároveň poskytnite druhému človeku podporu. V marci a auguste zažijete krásne romantické chvíle. Dávajte si pozor aj na iné vzťahy: Vaše sebavedomie je v tomto období trochu krehké. Slabšie sa vyrovnávate s odmietnutím. Chráňte sa pred ľuďmi, ktorým (zatiaľ) nemôžete dôverovať.


Kariéra

V prvých troch mesiacoch ste plní elánu a chuti do práce. Máte skvelé, kreatívne nápady! Prílišná ambicióznosť však môže byť kontraproduktívna. V lete môžete očakávať ďalšiu vrcholnú fázu svojej kariéry, v ktorej budete presvedčiví najmä na riadiacej úrovni.


Zdravie

Či už ide o šport, stravovanie alebo prácu, potrebujete správnu rovnováhu, aby ste boli zdraví a fit. Ak ste v napätí a snažíte sa neustále robiť všetko správne, vedie to k stresu, ktorý následne zaťažuje vaše telo. Zmierte sa s tým, že dokonalosť je ilúzia, a keď ste unavení, dajte si nohy hore - aj keď sa pred vami stále hromadia hory práce.


Vnútorná rovnováha

Využite čas odteraz do mája na rozšírenie svojich obzorov tým, že sa naučíte niečo nové alebo pôjdete na dlhší výlet. Takéto inšpiratívne zážitky môžu oživiť vašu chuť do života. To vám neskôr prospeje najmä v profesionálnom živote.