Láska

Saturn vás konfrontuje s hranicami a posiela vám učebné úlohy, ktoré sa týkajú aj vašich vzťahov. Asi najdôležitejším učením je prevziať zodpovednosť za seba a svoje rozhodnutia - a vzdať sa zodpovednosti, ktorá vám nepatrí. Tým sa zmení dynamika vzťahov a vy si budete viac vychádzať v ústrety. Tento rok vedome vpustite ľudí do svojho života a ukážte, že ste pre seba navzájom dôležití.


Kariéra

Rok 2024 nebude vždy jednoduchý, ale s jasným zameraním a trochou trpezlivosti sa dostanete ďaleko. Usilujete sa o zmenu zamestnania alebo povýšenie? Planéty budú takéto plány podporovať až do konca marca. V lete vám zábavu osladí pracovný deň. A ku koncu roka sa vaše ambície skutočne rozbehnú.


Zdravie

V tomto roku sa pravdepodobne vyskytne niekoľko bolestí. Môžu sa u vás prejaviť aj známky vyčerpania. Zamyslite sa nad tým, čo vás fyzicky zaťažuje, a začnite sa týchto vecí zbavovať. Čo vám môže obzvlášť prospieť: Očistné a detoxikačné kúry, napríklad podľa ajurvédy alebo TČM.


Vnútorná rovnováha

Psychická batožina vám tiež môže spôsobovať problémy. Nezdravé správanie, ktoré ste si kedysi osvojili ako kompenzačné stratégie, môžete teraz zahodiť. Pozrite sa hlboko na tieto vzorce a naplánujte si pravidelné digitálne detoxikačné dni.