Láska

Jupiter dodáva vášmu životu počas celého roka nádherné romantické a vášnivé farby. Kým do mája sa budete tešiť z nových známostí, ktoré však nemusia ísť do hĺbky, od júna sa veci stanú vážnejšími a intenzívnejšími. Zmyselné a fyzické potešenie je teraz vysoko cenené. To platí aj pre priateľstvá: V najlepšom prípade zažijete, že vám ľudia kryjú chrbát aj v náročných situáciách.


Kariéra

Dávajte si pozor, aby ste v profesionálnom kontexte nepôsobili príliš nafúkane. V skutočnosti stačí, ak necháte za seba hovoriť svoje odborné znalosti. Ľudia si vás aj tak všimnú. Od novembra ste veľmi sústredení a presne viete, čo chcete. Strategické konanie prináša úspech!


Zdravie

Je dôležité, aby ste to najmä v prvej polovici roka nepreháňali. Jupiter varuje pred preháňaním všetkého druhu. Od mája do začiatku júna dbajte na opatrnosť. Pokiaľ ide o stravovanie, v tomto období sa oplatí vzdať sa cukru a alkoholu.


Vnútorná rovnováha

Váš sklon zachádzať do extrémov môže byť v tomto roku výzvou. Naučte sa využívať svoju životnú energiu s mierou. Pomôcť by vám v tom mohli dychové cvičenia a meditácia. Obzvlášť vzrušujúca je pre vás transformačná kundalini joga.