Active Beauty
Ročný horoskop Váhy
Text: Antonia Wemer

24. september – 23. október

Ročný horoskop Váhy


Láska

Mnohé Váhy majú problémy vo vzťahoch. Práca na deštruktívnych vzorcoch pripútanosti je teraz obzvlášť prítomná. V období od marca do júna a v septembri nastáva veľa snových fáz pre lásku. Dovolenka v júni môže byť romantickým a zmyselným vrcholom. Nezadaní by sa tento mesiac mali určite vydať na cesty - skvelé známosti čakajú za každým rohom.


Kariéra

V tomto roku sa môžete cítiť profesionálne obmedzovaní. Snívate o dokonalej práci, ale nemáte jasný cieľ. Nič si teraz nevynucujte. Robte to, čo treba, ukážte svoju spoľahlivú a ústretovú stránku. Zároveň si však nájdite čas, aby ste prišli na koreň svojim skutočným túžbam.


Zdravie

Nespokojnosť v práci môže viesť k prokrastinácii, ktorá sa mieša s výčitkami svedomia a silným vnútorným kritikom. Táto kombinácia môže spôsobiť, že sa budete cítiť nesústredení a fyzicky slabí. Naplánujte si voľné dni, počas ktorých budete robiť len veci, ktoré vám dodávajú energiu.


Vnútorná rovnováha

To, čo vám môže pomôcť dosiahnuť celistvú rovnováhu medzi telom, mysľou a dušou, je denná štruktúra, ktorá vyhovuje vášmu osobnému rytmu. V júni sa tiež začína nádherné obdobie na rozširovanie obzorov počas cestovania.