Láska

Tento rok bude v každom ohľade vzrušujúci. Sú možné veľké zmeny, ktoré sa prejavia najmä v srdcových záležitostiach. Teraz je to všetko alebo nič. Buď pôjdete vo svojom partnerstve naplno, zásadne ho premeníte - alebo sa odtrhnete a začnete od nuly. Najlepší čas na romantiku: február a júl.


Kariéra

Od júna do polovice júla by mohli byť vaše profesionálne ambície obmedzené, pretože sa sústredíte skôr na svoj súkromný život. Využite tento čas na to, aby ste si ujasnili svoje ciele. Po zvyšok leta a v októbri vás bude poháňať kozmický vietor a v práci zabodujete svojimi komunikačnými schopnosťami, kreativitou a tímovým duchom.


Zdravie

Fyzická práca môže byť dôležitou protiváhou k psychicky náročným aktivitám. Najmä začiatkom jesene sa pravdepodobne prejaví silná chuť cvičiť. Ale pozor: čím väčšie vnútorné napätie, tým väčšie riziko nehôd. Zamerajte sa na jemné formy cvičenia, ako je napríklad Vinyasa joga alebo Qi Gong.


Vnútorná rovnováha

Sebavedomie bude v roku 2024 pravdepodobne citlivou záležitosťou. Aj keď radšej nezávisíte od názorov iných, kritika vás môže nahlodávať. Vycíťte, ktoré časti seba samého sa vám nepáčia, a pokúste sa ich prijať. To vám umožní objaviť novú úroveň sebalásky.