Menu

Rodinka farebných

Laky a rúže. Trendy a tipy.

Home » Krása » Pery » Rodinkafarebných - 05.2016

Tri generácie žien, jedna farebná harmónia. Laky na nechty a rúže od nude až po slivkovú.

Vykročte do nového sveta farieb! Pery a nechty v prichádzajúcej sezóne buď poriadne žiaria, jemne sa lesknú, alebo sú úmyselne matné. Pastelové farby, tmavú slivkovú alebo nude môžeme striedať, ako sa nám páči. Nie sú žiadne stanovené pravidlá. Teraz má hlavné slovo kreativita. Farebné trendy, ktoré už rozličnejšie ani nemohli byť, sa navzájom, samozrejme, kombinujú. Tak sa nádherne hodí silná červená k nude. Pastelové farby ako bledomodrá, mätová, ružová alebo bledožltá sa miešajú bez problémov. Slivková v kombinácii s vyblednutou marhuľovou? Prečo nie! Len jedno rozhodnutie je úplne na nás: chceme to matné či lesklé?

Pastel

3 generationen. Alle sind auf ihre Art schön.

Pastelové farby sú vekovo neobmedzené. Najkrajšie vyniknú pri jemne opálenej pokožke. Tip pre odvážne: dve rozdielne pastelové farby na jednej ruke. Ružová a bledomodrá sú farby roka 2016. Popritom je ešte kopa ďalších pastelových tónov ako mätová, bledožltá alebo orgovánová, ktoré vyzerajú dobre najmä na nechtoch. K všetkým týmto odtieňom sa hodí ružovočervený rúž.

Nude

Lippenstift: Nude-Trend

Takto získate ten správny nude tón: väčšina žien má pery o niečo ružovšie ako pokožku. Takže zvolíme béžovú so žltým podtónom, aby sme zakryli červeň pier. Mali by sme v každom prípade dávať pozor, aby sme nezvolili príliš krycie farby. Aby výsledok vyzeral prirodzene, mal by prirodzený tón pier zľahka presvitať.

Tipy na líčenie

  1. Príprava: Najskôr použijeme balzam na pery. Vďaka nemu zmiznú prípadné prasklinky a pery vyzerajú jemnejšie.
  2. Základ: Končekmi prstov si klepkaním nanesieme trochu základu na pery. To zabráni prílišnému presvitaniu prirodzenej červene pier.
  3. Zvýraznenie kontúr: Aj pri nude looku sa ťahajú kontúry. Vďaka nim vyzerá look plastickejšie. Kontúry ťaháme od stredu pier.
  4. Vyfarbenie: Rúž najlepšie nanesieme štetcom na pery. A to aj na kontúry.
  5. Osušenie: Ak chcete staviť na istotu, pobozkajte po nalíčení papierovú vreckovku.

Ktorá farba na pery sa mi hodí?

Nude prichádza v najrôznejších farebných stupňoch. Ideálne je, ak použijete o jeden odtieň tmavšiu nude, ako je váš odtieň pokožky. Ženy nad 40 rokov by mali siahnuť po marhuľovej alebo jemnej ružovej, pretože lahodia odtieňu pokožky. Pery v nude odtieni síce farebne nevynikajú, pôsobia však vyberanejšie a bohatšie.

FAREBNÝ TIP: Aj oranžová a marhuľová sú úplne trendy. Či bledá, takmer pastelová marhuľová, alebo krikľavá oranžová: oba farebné odtiene pôsobia nádherne na perách aj na nechtoch.  Matná rovnako dobre ako lesklá.

Two-Tone-Lips

Two-Tone-Lips. Ein neuer Trend

Dvojfarebné pery ponúkajú veľký priestor na kreativitu. Tu je v kombinácii červená a ružová. Vyskúšajte rúž naniesť klepkaním prstov. Táto metóda sa hodí k two-tone-lips, pretože nejde o presný výsledok, ale o individuálne zaobchádzanie s farbami. Pri dvojfarebných perách si môžete dopriať kombinácie od výmyslu sveta. Červená a ružová, burgundská a slivková a podobne. Niekedy namaľujeme len stred pier v inom odtieni, inokedy celú peru.

Zmiešaný vzťah. V nasledujúcej sezóne je povolené všetko. To dáva priestor rôznym kombináciám.

Slivková

Trendfarbe: Pflaume

Slivkové a baklažánové odtiene si možno vieme predstaviť skôr v zime. Ale práve vo vzdušných letných šatách vytvárajú želaný efekt. Slivková alebo baklažánová sa musia na pery a nechty naniesť ozaj precízne. Ak sa to podarí, budú mať tieto tmavé farebné tóny, vytvárajúce v každom veku špeciálny look, jednu veľmi dôležitú výhodu: čím modrejšia je farba na perách, tým belšie sa zdajú zuby. Tie najodvážnejšie môžu siahnuť aj po čiernom rúži.

BUCH TIPP Francúzske.

S umelými nechtami od s.he stylezone si vykúzlite krásne nechty šmahom ruky.

 

Eva Mühlbauer

Novinárka, ktorá má rada všetky krásne veci. Vyznávačka módy, vášnivá čitateľka a baletka. Svoj prvý beauty produkt si kúpila v 12 rokoch, a to make-up od dm značky alverde. Už 20 rokov nevyšla z domu bez nalakovaných nechtov.

Hore
OKViac informácií