Menu

Rozjasnite si pleť: veď je to také jednoduché

Pleť snov ako po zimnej prechádzke: s dm produktmi je také ľahké rozjasniť ju.

Home » Krása » Mejkap » Rozjasnite si pleť: veď je to také jednoduché - 12.2020

V letných mesiacoch nás slnko pohladí čarovnými lúčmi, zatiaľ čo počas chladnej sezóny tomu musíme často trochu dopomôcť. S dm produktmi v okamihu docielite klasicky krásnu pleť aj v zime – ukážeme vám, ako na to.

Vaša pleť žiari ako po prechádzke na čerstvom vzduchu? Mejkap v štýle ľadovej princeznej môžete používať aj doma! Aby ste sa však kvôli krásne rozjasnenej pleti nemuseli trepať do treskúcej zimy, vytvorili sme s dm líčenie inšpirované zimným počasím. Nalíčte sa tak, že vytvoríte dojem červenkastých líčokružovkastej špičky nosa a rozžiarených očí: to sú naše tipy a triky na žiarivý zimný mejkap.

Najprv to najdôležitejšie: ak chcete, aby vaša pleť vyzerala ako po zimnej prechádzke na čerstvom vzduchu, najjednoduchšie to dosiahnete pomocou rúžu. Vôbec ním pri tom nemusíte šetriť. Ak chcete zvýrazniť prirodzený zimný efekt, ktorý ste vytvorili rúžom, naneste na chrbát nosa a do vnútorných a vonkajších očných kútikov trošku rozjasňovača. Namiesto klasického rúžu môžete na to mimochodom použiť aj tekutý rúž.

Rozjasnite si pleť ako v zime: pomocou týchto trikov

Ružovkasté pery

Pravidelný peeling a starostlivosť o pery pomáhajú v zime chrániť jemnú pokožku pier pred chladom. Ak chcete dosiahnuť jemný zimný vzhľad, vyberte si napríklad svetlý koralový alebo červeno-oranžový tón a vklopkajte ho prstami do pierRúž tým nanesiete na pery rovnomerne a perám zabezpečíte jemnejší a prirodzenejší vzhľad. Do stredu pier potom naneste ešte ďalší, výraznejší koralový tón.

Ľadovo zelená

Očné viečka pripravte na nanesenie mejkapu najprv základným očným tieňom. Na tento účel máme poruke zelené očné tiene. Tiene nanesieme až k obočiuNa zvýraznenie farby pokojne naneste viac vrstiev tieňov. Biela kajalová ceruzka na dolnom viečku pozdĺž línie rias prispeje k dokonalému vzhľadu. Nakoniec výrazne namaľujte mihalnice.

Chladný dotyk

Zimný „look“ docielite aj použitím svetlozeleného, trblietavého laku na nechty. Špeciálny efekt vytvoria vynechané mesiačiky, teda svetlejšie polkruhy na nechtových lôžkach. Urobte si z obyčajných nálepiek pásiky a nalepte si ich na nechty tak, aby boli zakryté všetky miesta, ktoré majú zostať nenalakované. Až potom si nechty nalakujte. Po zaschnutí laku nálepky jednoducho odstráňte – a je to!

Chladivý pohľad

Svetlejšia kajalová ceruzka v mrazivobielom alebo striebornom odtieni na dolnom viečku oko opticky zväčší a rozžiari. K svetlým farbám očí, ako je modrá, modrošedá azelená, sa hodí farebná kajalová ceruzka v rovnakom tóne. Ak chcete menej veselšie farby, pokojne siahnite po krémovej bielej alebo striebornej očnej linke. Aj vďaka jemne trblietavej svetlomodrej alebo sivej bude váš pohľad krásne chladivý.

 

Hore
OKViac informácií