Menu

Blahodarné slnko

Šiestimi krokmi k letnému opáleniu z tuby.

Home » Krása » Blahodarné slnko - 05.2017

Iba nakrémovať pri samoopaľovacích krémoch nestačí. Ukážeme vám, čo treba urobiť, aby opálenie pôsobilo pekne rovnomerne a nie fľakato.

1. Príprava

Čím hladšiu pokožku máte, tým bude výsledok rovnomernejší. Preto sa pred každou aplikáciou samoopaľovacieho krému na pokožku, či už tváre alebo tela, dáva peeling, ktorý ju vyhladí a zjemní. Odstráni z pokožky nečistoty a odumreté bunky. Nezabudnite dobre vydrhnúť aj lakte, kolená a päty.

2. Dodajte vlhkosť

Dobre hydratovaná pokožka prijíma farbu lepšie ako suchá. Takže pred každým samoopaľovaním použite hydratujúce telové mlieko.

junge Frauen sonnen sich am Autodach3. Odhadnite tón

Samoopaľovacie prípravky sú väčšinou v ľahkom a v intenzívnom odtieni. Produkty pre svetlú pokožku obsahujú menšiu koncentráciu opaľovacích látok ako produkty pre tmavšiu pokožku. Ak váhate, siahnite vždy po svetlejšom variante a radšej až po nakrémovaní. Či už si vyberiete gél, mlieko, krém, penu, samoopaľovacie utierky alebo sprej, je to vec vkusu. Spreje sú veľmi praktické na ťažko dostupné partie, ako napríklad chrbát.

4. Začnite na správnom mieste

Aby ste dosiahli plynulé opálenie, musíte prípravok naniesť na pokožku čo najrovnomernejšie. A to chvíľu trvá. Pri samoopaľovaní začnite vždy s nohami. A to tak, že prípravok nanášate krúživými pohybmi. Pri rovných líniách rýchlejšie vzniknú pásy. Dbajte na to, aby krém pri vlasoch, obočí, bokoch tváre a na dekolte šiel dostratena, inak sa vám objavia nepekné okraje.

5. Vykonajte úpravu

Ak sa predsa len niečo nevydarilo, spravte si radšej kúpeľ. Pri ňom zrohovatená koža napučí a pomocou peelingu lepšie vydrhnete nepravidelnosti. Oranžovo zafarbených končekov prstov sa môžete zbaviť vďaka citrónu.

6. Predĺžte svoje opálenie

Aj pri umelom opálení je starostlivosť extrémne dôležitá. Hydratačné krémy zabraňujú odlupovaniu šupiniek na najvrchnejšej vrstve kože. Tak ostane pokožka dlhšie opálená.

Užitočné tipy:

  • Samoopaľovacie mlieko nanesiete rovnomerne , ak ho pred aplikáciou rovnakým dielom zmiešate s telovým mliekom.
  • Použite jednorazové rukavice, aby ste si nezafarbili ruky. A nechajte samoopaľovací prípravok pôsobiť minimálne 20 minút, aby ste nemali na oblečení žiadne fľaky.
  • Nikdy nepoužívajte rovnaký produkt na telo aj na tvár! Pokožka na tvári je jemnejšia a citlivejšia, potrebuje produkt, ktorý zodpovedá jej požiadavkám.
BUCH TIPP Blahodarné slnko
  1. Tanec v lúčoch slnka. Samoopaľovacie tonikum od SUNDANCE je vhodné najmä na tvár. Prepožičia jej rovnomerné opálenie bez škvŕn a pocitu mastnoty. Už o pár hodín bude vaša pleť žiariť prirodzeným letným opálením.
  2. Prirodzený bronz. Samoopaľovacie telové mlieko ALVERDE prepožičia pokožke rovnomerný, prirodzený a žiarivý opálený vzhľad. Okrem toho vás okúzli letnou vôňou kvetov pomarančovníka a vanilky a vďaka svojmu zloženiu je certifikované ako prírodný kozmetický produkt.
  3. Pohladenie slnečných lúčov. Prirodzený a zdravo vyzerajúci bronz – ako láskavé pohladenie slnečných lúčov. So samoopaľovacím mliekom SUNDANCE to nie je žiaden problém.
Hore
OKViac informácií