Menu

Starostlivosť – elita

5 sér pre rôzne potreby pokožky.

Home » Krása » Starostlivosť –elita - 05.2016

Na základe vysokej koncentrácie výživných látok dokážu séra dosiahnuť oveľa lepšie efekty ako konvenčné krémy. Ukážeme vám vhodné sérum pre každý typ pleti a všetky jej nároky.

Multi-Talent

Regulátor vlhkosti. Séra, ktoré viažu vlhkosť, intenzívne osviežujú pokožku s termálnou vodou alebo zázračnou kyselinou hyalurónovou. Tá sa dostane do hlbších vrstiev pokožky v podobe malých molekúl, aby viazala vlhkosť. Kyselina hyalurónová môže dodatočne vylepšiť štruktúru pleti, pričom sa tak jednoducho nevyparí pleti vlastná vlhkosť. Niektoré séra dokážu dokonca rozprúdiť vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej.

BUCH TIPP Balea AQUA očný roll-on

Vegánsky očný krémový gél s extraktom z rias poskytne vašim očiam intenzívnu vlhkosť, zvyšuje pleti vlastné zásoby vody a zároveň redukuje vrásky. Integrovaná roll-on masážna guľôčka pôsobí chladivo, podporuje mikrocirkuláciu a pomáha predchádzať opuchom. Dosiahnete tak žiarivú a oživujúcu sviežosť.

 

Anti-Aging. Predovšetkým produkty so spevňujúcimi peptidmi a vitamínmi A a E vylepšia pri pravidelnom používaní štruktúru pleti. Pleť pôsobí hladšie a vyzerá farebne zjednotená. Na vypnutie je vhodný aj vitamín C. Vrásky sú viditeľné vyhladené.

BUCH TIPP Balea sérum proti vráskam Q10

Sérum obsahuje Q10 a omega komplex. Vďaka ich vysokokoncentrovanému zloženiu zvyšuje elasticitu pokožky a viditeľne redukuje tvorbu vrások. Okrem toho podporuje funkciu buniek namáhanej pokožky – pre pevnú a hladkú pleť.

 

Okamžitá pomoc. Niekedy je potrebné použiť sérum prvej pomoci. Napríklad po prebdenej noci. Séra obsahujúce glycerín vypínajú, vyhladzujú a prežiaria pleť. Nezáleží na tom, či sérum nanesiete pred spaním, alebo ráno po prebudení. Efekt je zaručený.

BUCH TIPP Balea Teint Perfektion

S prípravkom Balea Teint Perfektion na tvár pôsobí vaša pleť vďaka špeciálnym keramickým minerálnym pigmentom už po pár sekundách rovnomernejšie a zdravšie. Optický okamžitý kúzelník sa postará o pocit jemnej a hladkej pokožky a o matnejší look. Krém hneď vyhladzuje vrásky, prekrýva póry a nerovnosti a daruje vašej pokožke nový výzor.

 

olej z listkov ruzi

Obnovujúci. Do niektorých produktov sú pridávané tzv. rastové faktory. Ide o synteticky nahradené, prírodne identické bunky tela, ktoré dokážu bunky obnoviť.

Odstraňovač fľakov. Ak sa na pokožke tvoria na základe procesov starnutia, UV-žiarenia alebo hormonálnych zmien tzv. pigmentové fľaky, môžete ich zosvetliť pomocou sér, ktoré obsahujú zosvetľovacie extrakty ako napríklad vitamín C, ovocné kyseliny, želé royale alebo sedmokrásku. Regulujú tvorbu melanínu a pokožka pôsobí farebne zjednotene.

BUCH TIPP Balea Vital koncentrát

Produkt obsahuje látku vivillum, ktorá redukuje pigmentové fľaky a nepravidelnosti už za 4 týždne, a pomáha predchádzať tvorbe ďalších. Krém na tvár s vitamínovým komplexom E, C a B5 poskytuje vašej pleti intenzívnu vlhkosť a chráni ju pred voľnými radikálmi. Vďaka anti-age efektu bude vaša pleť spevnená a vypnutá.

 

Omladzovacia kúra. Liftingové sérum dodáva pleti viac pružnosti a vypína jej kontúry. Tieto séra sledujú tri stratégie: spriechodnenie lymfy a jej rozprúdenie, vyplnenie chýbajúcich miest a vypnutie pleti pomocou peptidov. Po 3-4 týždňoch je viditeľný výsledok.

BUCH TIPP Balea starostlivosť o kontúry

Spevňujúca starostlivosť o krk a kontúry pomáha vylepšiť pevnosť a elasticitu pokožky krku, brady a dekoltu. Zvyšuje sa povrchová izolácia, čím vaša tvár pôsobí pevnejšie. Krém poskytuje vašej pokožke dostatočnú vlhkosť a zjemňuje ju.

 

dm tip

Aby ste si boli istá, kedy je čas na použitie séra, opýtajte sa svojej kozmetičky alebo vyškolených dm predavačiek.

Eva Mühlbauer

Novinárka, ktorá má rada všetky krásne veci. Vyznávačka módy, vášnivá čitateľka a baletka. Svoj prvý beauty produkt si kúpila v 12 rokoch, a to make-up od dm značky alverde. Už 20 rokov nevyšla z domu bez nalakovaných nechtov.

Hore
OKViac informácií