Menu

Proti času

Naše antiageing produkty.

Home » Krása » Protičasu - 05.2016

Veda nespí. Na to jej neostáva žiadny čas, keď chce objavovať účinné látky a metódy, ktoré bránia procesu starnutia pokožky. Zdá sa, že práca prináša svoje ovocie.

Tvár

Krémy a séra nedokážu vrásky vymazať. Kto sa však včas a vytrvalo o pokožku stará a chráni ju, vyzerá mladšie dlhší čas. Špeciálne antiageingové krémy obsahujú látky, ktoré bránia starnutiu pokožky a zjemňujú prvé príznaky staroby. Kto si zakladá na antiageingovom pôsobení, mal by staviť na krémy s antioxidantmi, ako je vitamín C, vitamín E, retinol, Q10 alebo kyselina hyalurónová.

BUCH TIPP Balea Beauty Effect nočný krém

Nočná starostlivosť. Posilňujúci nočný krém podporuje prirodzený proces regenerácie pokožky počas spánku. Kyselina hyalurónová udržuje vlhkosť pokožky a vypína ju zvnútra. Línie a drobné vrásky sú redukované a pleť je ráno žiarivá a plná energie.

pani si krémuje tvár

Prevencia. Čím skôr začnete s dôslednou starostlivosťou o pleť, tým dlhšie si udržíte mladistvý výzor.

Telo

Koža ako najväčší ľudský orgán je významným meradlom procesu starnutia. Už od tridsiatky stráca pleť pružnosť a postupne aj hydratáciu. Popri vráskach a ryhách sa môže tvoriť aj neobľúbená pomarančová koža. Krémovať, krémovať, krémovať – tak znie heslo. A síce od zátylku až po päty na nohách, pretože šupinková koža pôsobí nepekne a staro.

Vlasy

Keď majú vlasy svoje roky, máme čo robiť s príznakmi starnutia na dvoch frontoch: na končekoch a pri korienkoch. Bohaté vlasy sú už od prírody nepoddajné, pretože mazové žľazy suchej pokožky hlavy nedodávajú dostatočnú tukovú a hydratujúcu ochranu po celej dĺžke. Kolagénové vlákna tvrdnú a bránia prekrveniu vlasových korienkov a dodaniu dôležitých živín. Látková premena a bunkové delenie sa spomaľujú, hormonálne zmeny sa odrazia na vlasových korienkoch.

BUCH TIPP Balea Professional olej na vlasy

Pomoc pre vlasy. Rozmaznávajte svoje vlasy s bohatou starostlivosťou – pre zdravú silu a lesk vlasov až po končeky. Balea Professional olej na vlasy obsahuje ultraľahké, nemastné zloženie určené pre extrémne namáhané a suché vlasy. Bohatý olejový komplex s arganovým olejom vyživuje ťažko poškodené vlasy a poskytuje okamžitú úľavu pre nepoddajné vlasy.

dm tip:

Lesklé vlasy pôsobia sviežejšie a mladšie ako matné. Používajte špeciálnu starostlivosť pre zrelé, nepoddajné a suché vlasy.

Eva Mühlbauer

Novinárka, ktorá má rada všetky krásne veci. Vyznávačka módy, vášnivá čitateľka a baletka. Svoj prvý beauty produkt si kúpila v 12 rokoch, a to make-up od dm značky alverde. Už 20 rokov nevyšla z domu bez nalakovaných nechtov.

Hore
OKViac informácií