Menu

Nová dimenzia

Trblietavý, jagavý a dúhový.

Home » Krása » Mejkap » Nová dimenzia - 08.2018

Vykúzlite 3D efekt holografického mejkapu pomocou žiarivých líčidiel.

Holo-oči

Holografické očné tiene dokážu vytvoriť fascinujúce dúhové efekty a dodať očiam nádherný lesk. Biele a strieborné trblietavé pigmenty pôsobia jemne a mäkko, zatiaľ čo tmavé pigmenty zvýraznia pohľad. Aby ste holografický efekt zvýraznili, očné tiene vždy aplikujte vlhkým štetcom alebo navlhčenou hubkou na nanášanie mejkapu. Na dlhodobú fixáciu výsledného líčenia použite fixačný sprej.

Tipy na produkty: 

Kaleidoskopická. Rozjasňujúca paletka od DERMACOL zaručí žiarivý a svieži vzhľad kedykoľvek a kdekoľvek. Je vhodná nielen na tvár, ale aj na telo.
Žiarivá. Lesklý efekt tieňov vaše oči krásne rozžiari a dodá im podmanivý vzhľad. Jemná a mäkká štruktúra sa ľahko nanáša, je prispôsobivá a dlhotrvácna. S očnými tieňmi essence My must haves bude váš make-up dokonalý.

Holo-nechty

Na pultoch s dekoratívnou kozmetikou aktuálne nájdete pestrý výber metalických a holografických lakov na nechty, ktoré často svoje pomenovania dostávajú po jednorožcoch, morských pannách, dúhe alebo kaleidoskopoch.

Vyplnenie rýh špeciálnou podkladovou bázou je zárukou rovnomerného a dlhotrvajúceho výsledku. Typický trblietavý lesk je zvyčajne viditeľný už po nanesení prvej vrstvy. Na dosiahnutie ohromujúceho výsledku odporúčame aplikovať dve vrstvy. Aby ste sa zo svojej manikúry mohli tešiť dlhý čas, zafixujte ju fixačným lakom. Prejdite touto fixačnou bázou po každom nechte a vaša trblietavá manikúra bude takmer nezničiteľná!

Tipy na produkty: 

Dúhový. Lak na nechty quick‘n crazy od S.HE STYLEZONE v žiarivej metalickej belasej farbe, ktorá sa mení v závislosti od uhla dopadu svetla (č. 232/675).
Trblietavý. Metalický lak na nechty perfect metallics od S.HE STYLEZONE je výbornou voľbou nielen k moru alebo bazénu (č. 321/105 metalic).

 

Tip: Holografický fixačný lak vyčarí galaktický finiš aj na bežnom laku na nechty.

Holo-pery

Farby mydlových bublín a perlete sa menia podľa uhla pohľadu. Rovnako to funguje aj s holografickými perami. Vďaka ligotavým čiastočkám obsiahnutým v lesku na pery sa vo vašom líčení bude zrkadliť celé farebné spektrum. Pridajte 3D efekt a ohromujúca hra farieb je na svete.

Tento špeciálny lesk môžete používať samostatne alebo na prekrytie rúžu. Okrem ligotavej hry svetla sa postará aj o zväčšenie objemu vašich pier. Lesk môžete naniesť hneď po zaschnutí bežného rúžu. Aby výsledok vydržal dlhšie, aplikujte najprv vrstvu podkladu.

Tip na produkt:

Prizmatický. Lesk 3D-effekt od ALVERDE vykúzli na perách ohromujúci holografický efekt.

Andrea Malessardi, mejkap artistka

»S holo produktmi sa človek dokáže hrať. Treba len inširáciu a šikovnú ruku. «

Holo-pleť

Holografické efekty dodajú pleti viac sviežosti a kontúr. Nebojte sa ju rozžiariť viacrozmerným farebným spektrom od žltej cez ružovú až po orgovánovofialovú. To všetko v kombinácii so striebornými a zlatými čiastočkami odrážajúcimi svetlo.
Holografický základ a podkladová báza dodajú tvári intergalaktický lesk. Púder sa postará o hodvábne matnú, rovnomernú pleť a zároveň zafixuje mejkap.

Vizážistka radí: „Ak chcete dosiahnuť zdravý lesk s jemnými 3D odleskmi, zmiešajte svoj bežný tekutý mejkap s niekoľkými kvapkami holografickej podkladovej bázy.“ Ak si želáte výrazný efekt, vytieňujte holografickým líčidlom len vybrané partie tváre. Najvhodnejšia je holografická ceruzka alebo  tekutý holografický rozjasňovač. Aplikujte ich nad lícne kosti a pod obočie – vaša tvár sa nádherne rozžiari.

Tipy na produkty:

Iluzionistická. Nekonečné možnosti ponúka paletka štyroch rozjasňovačov La Vie En Glow od L’ORÉAL PARIS (č. 02 Cool Glow).
Fixácia. O žiarivý finiš a dlhotrvajúci look sa postará kompaktný púder Skin Supreme od TREND IT UP (č. 010).

Inšpirácie na Instagrame

Hore
OKViac informácií