Menu

Trendy vo vlasovom stylingu

Vlasové trendy sezóny ponúkajú mnoho obmien.

Home » Krása » Trendy vo vlasovom stylingu - 03.2018

Divoké, uhladené, extrémne krátke alebo jednoducho dlhé: Trendy vo vlasovom stylingu na blížiacu sa sezónu sú plné možností a často pripomínajú módu starých dobrých 90. rokov. Retro-deko, cestička uprostred, či francúzsky štýl – každý si vyberie.

Retro-Deko

Stužky, mašle a gumičky sú veľkým hitom počas tejto jesene. Môžete siahnuť po hrubých, širokých gumičkách alebo elastických stužkách. Vďaka nim vám vlasy nebudú padať do očí a okrem toho vám pomôžu perfektne zvýrazniť cestičku. A to, čo bolo doteraz doménou malých dievčatiek, si môžete počas tejto jesene užívať všetky. Mašle. Pekná čierna gumička do vlasov, zvyčajne zamatová, ozdobená veľkou mašľou perfektne zvýrazní konský chvost. Možno to znie trošku ako účes vhodný pre cvičiteľku koní, ale práve kombinácia cestičky a uhladených vlasov je obzvlášť efektná.

Tipy na produkty:

BUCH TIPP ebelin čelenka na vlasy

Módny vlasový doplnok od ebelin je ladený do nápadnej zlatej farby s trblietavými elementami a s nastaviteľnou veľkosťou. Vďaka jemnému povrchu sa čelenka nezošmykne a fixuje pevne účes.

 Superkrátky variant účesu bob

Drobná inovácia tohto strihu: Skrátený na všetkých úrovniach, vlasy končia medzi ušami a bradou. Vlasy okolo tváre a vzadu majú rovnakú dĺžku. Môžete zvoliť cestičku na stred alebo na boku. Predné pramene však vždy uhlaďte za uši. Dodá to strihu mladistvý a módny šmrnc. Pri tomto stylingu je dôležité docieliť uhladenú štruktúru vlasov. Ak vás ňou neobdarila príroda, môžete si pomôcť žehličkou na vlasy.

Tipy na produkty:

BUCH TIPP Balea mlieko na vlasy s mangovou vôňou

S mliekom na vlasy od Balea budú suché, rozštiepené vlasy obohatené o hydratáciu a o exotickú mangovú vôňu. Vlas získa lesk a jemnosť a jeho štruktúra sa zlepší. Okrem toho posilní ochranu vlasov proti teplu z fénu a postará sa o príjemný čerstvý pocit.

BUCH TIPP Balea Volume Lift lak na vlasy

Balea Volume Lift lak na vlasy dodá vaším vlasom dych vyrážajúci objem – a to po celý deň. Zloženie zanechá vlasy žiarivo krásne a zároveň ich chráni UV filtrom proti slnečnému žiareniu. Lak obsahuje provitamín B5 a okrem toho zahalí vaše vlasy do zvodnej kokosovo mangovej vône.

Cestička na stred

Tejto sezóne vládne jednoduchosť. Preto nás neprekvapuje ani návrat k cestičke vo vlasoch na stred. Hlavné je docieliť rovnú líniu. Cestička v strede je nadčasovou klasikou, ktorá sa hodí ku každému účesu. Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy vlnité, plné objemu, uhladené, dlhé alebo krátke. Aj strih bob sa túto sezónu kombinuje s cestičkou v strede. Ak je symetrická, vlasy obkolesia tvár a opticky ju zúžia.

Tipy na produkty:

 

BUCH TIPP Balea Professional Oil Repair vlasový olej

Balea Oil Repair ošetrí poškodené vlasy a dodá im stratenú jemnosť. Obohacujúca formula s arnagovým olejom zanecháva zdravé, silné a žiarivé vlasy až po končeky. Takisto sú vaše vlasy skrotené a olej zabráni vypadávaniu vlasov.

 

Strih Bowl Cut

Kto sa rozhodne pre tento strih, musí byť pripravený na radikálne strihanie. Strih bowl cut nadlho upadol do zabudnutia. Štýl tomboy v 90. rokoch bol skôr záležitosťou módnych prehliadok. Vracia sa však späť. Možno ste si teraz spomenuli na nepríjemné zážitky z detstva a účes „podľa hrnca“. Zabudnite naň! Vlasoví stylisti presne vedia, čo robia. Pri tomto strihu vám vlasy po celom obvode skrátka na dĺžku nad uši. Pod touto líniou je treba vlasy čo najdôkladnejšie vystrihať. Aj tento strih umožňuje množstvo experimentov. Pramene okolo tváre môžete pripnúť za uši, vyfúkať celý účes dozadu alebo ho ozdobiť doplnkami do vlasov.

Tipy na produkty:

BUCH TIPP alverde vlasový olej bio-mandle a bio-argán

Obohacujúci vlasový olej s prírodným arganovým a mandľovým olejom ošetrí suché vlasy a dodá im opäť jemnosť. Vaše vlasy získajú vďaka prírodnej starostlivosti z výťažkov z lopúchov a oleja z vlašských olejov stratený lesk. Suchá pokožky hlavy je zároveň ukľudnená a čistá.

BUCH TIPP Balea Super Finish Styling Creme Gél

Vlasový styling pre extra silnú a dlhodobú fixáciu. Vďaka Balea gélu na vlasy Super Finish Styling Creme vytvoríte mnoho originálnych a trendových účesov. Vlasy vytvarujete do želateľného tvaru za pár sekúnd.

French Look

Dlhovlasé budú milovať french look. Dokonalá fúkaná, styling, žehlenie? Zabudnite na to. Pre tento štýl je typická divokosť a klamlivý dojem neupravených vlasov. Jemne rozstrapatené vlny a prirodzený lesk – taký jednoduchý je recept Francúzok na dokonalý vlasový styling. Možno ho označiť ako nedbalý a nenáročný. V skratke: skvelá vizáž bez prílišnej námahy. Základom stylingu je práca so štruktúrou vlasov. Mala by byť stupňovitá, aby spodné pramene vlasov zľahka vytŕčali. Prírodné odtiene a jemné farebné prechody dotiahnu tento styling do dokonalosti. Extrémne dôležité: dlhá ofina – pokojne môže prekrývať aj obočie.

Tipy na produkty:

BUCH TIPP alverde sprej na vlasy so soľou

Pohodlný. Sprej na vlasy so soľou od alverde dodá vlasom pravý beach-look. Sprej zanechá husté a objemné vlasy s okamžitým perfektným výsledkom bez zaťaženia. Tento lenivý look môžete aplikovať pri krátkych aj dlhých vlasoch.

Hore
OKViac informácií