Menu

Kombinovaná starostlivosť – ktorá je najlepšia pre mňa?

Pomôžeme vám s rozhodovaním.

Home » Krása » Kombinovaná starostlivosť – ktorá je najlepšia pre mňa? - 06.2018

Jednotvárne produkty sú už minulosťou. Teraz prišiel čas na mnohotvárnosť. Ktorý produkt je ten správny ? Veľa z nás potrebuje pri výbere pomoc. Moderné prípravky na starostlivosť o telo dokážu množstvo vecí súčasne. Z ponuky produktov s toľkými schopnosťami sa vyberá skutočne ťažko. My vám s tým pomôžeme.

To, že mužská pokožka má špeciálne potreby, nie je žiadnym tajomstvom. Páni si môžu vyberať zo širokej škály produktov zameraných na najrozličnejšie potreby pleti. Nevýhoda tohto vývoja: individuálne zvolená starostlivosť si vyžaduje čas.

Ešte vždy však platí, že muži nechcú starostlivosti venovať priveľa námahy. Túto dilemu možno vyriešiť použitím multifunkčných produktov. Tie zatiaľ síce nedokážu uvariť kávu, ale ako uvidíte v nasledujúcom prehľade, nemajú k tomu ďaleko:

2 v 1

Čisté, jemné a upravené fúzy: Šampón a kondicionér 2 v 1 BullDog Original obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Špeciálne navrhnutý k čisteniu vašich fúzov. Účinky aloe vera, camelinového oleja a zeleného čaju: Kombinácia aloe vera a zeleného čaju upokojuje pokožku pod fúzami. Camelinový olej povzbudzuje obranyschopnosť pleti.

Dokonalá, upravená a vyživená brada: Brada či vlasy s Balea MEN pomádou 2v1 zostane všetko na svojom mieste. S makadamovým olejom a bambuckým maslom. Formuje a spevňuje individuálny štýl. Účinky makadamového oleja a bambuckého masla: vyživujú pokožku aj vlasy a bradu.

3 v 1

 

Na telo, tvár a vlasy: Sprchovací gél 3v1 Rough Nature alverde s vôňou cédrového dreva a so sviežosťou zázvoru pôsobí aktívne a dodá energiu.
Účinky zázvoru a cédrového dreva: Zázvor preniká hlboko do pokožky, je vhodný pre každodenné použitie, bez vysušenia pokožky. Vôňa cédrového dreva naladí vaše zmysly na správnu nôtu. Pôsobí upokojujúco.

 

4 v 1

Pevná pleť, lepšia elasticita, viac hydratácie, nový príval energie: Pleťový aktívny fluid Q10 pre mužov od alverde chráni a ošetruje pleť vďaka obsahu vitamínu E a prírodným olejom. Ľahký pleťový krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film. Účinky Q10: Koenzým Q10 podporuje látkovú výmenu a regeneráciu buniek. Vďaka svojim výborným výsledkom v boji so starnutím pokožky je obľúbenou zložkou pleťových krémov.

Na bradu a fúzy: Unikátne zloženie ošetrujúceho oleja na fúzy Dermacol Men Agent sa o bradu stará v štyroch krokoch – starostlivosť, jemnosť, výživa a vôňa.
Správna aplikácia: V dlaniach rozotrite pár kvapiek a vmasírujte. Odporúčame aj na plešinu. Vhodné pre trojdňové strnisko aj bradu. Pri každodennom používaní bude vyživená aj pokožka, nielen vaše fúzy.

5 v 1

 

Čistá, ošetrená a rozmaznávaná pleť: Balea MEN peeling + maska s obsahom vulkanických hornín 5 v 1 intenzívne čistiaci peeling a maska v jednom.
Účinky vulkanických hornín a kyseliny salicylovej: Pôsobí proti vzniku nečistôt, zmatňuje pleť, zjemňuje póry a reguluje tvorbu mazu. Chráni pokožku pred vysušením.

Hore
OKViac informácií