Active Beauty
Dovolím jari, aby ma prebudila
Text: Diana Hežel

Marcová súťaž s Frosch

Dovolím jari, aby ma prebudila

Dlhšie dni povzbudzujú nové začiatky a akosi prirodzene sa spájajú aj so zbavením sa nepotrebností. Na jar štiepime stromy, čistíme telo pôstom aj vo veľkom upratujeme. Pod jarným upratovaním si ale nemusíme predstaviť len priehľadné okná či kúty zbavené pavučín.
Poriadok v živote, to je neustály proces, ktorý si vyžaduje dávku disciplíny. Do každodenného fungovania nám však vie priniesť harmóniu a pokoj, pretože robí život predvídateľnejším. Vyskúšajte s nami tento rok trochu iné jarné upratovanie a pustite sa okrem detailného čistenia domácnosti aj do tohto:


1. Uvoľnite si svoj digitálny priestor

Nežijeme už len vo fyzickom priestore. Sme rozptýlení v aplikáciách a spomienky máme uložené v priečinkoch. Pocit zahltenia preto môže nastať aj vtedy, keď máme neporiadok v digitálne. Vymazanie nepotrebných súborov, usporiadanie e-mailov a obmedzenie času stráveného na sociálnych sieťach nám môže pomôcť znížiť digitálne rozptýlenie a zlepšiť naše sústredenie.


2. Upracte svoje diáre a to-do listy

Ďalším dôležitým aspektom odstraňovania neporiadku je úprava našich plánov. Ak povieme nie aktivitám alebo záväzkom, ktoré neladia s našimi prioritami, vznikne čas na veci, ktoré sú pre nás skutočne dôležité. Stanovenie hraníc a vytvorenie rovnováhy medzi prácou a voľným časom nám môže pomôcť cítiť sa v našich životoch lepšie. Nemusíte robiť radikálne zmeny, začnite túto jar s malými krokmi.


3. Rozlúčte sa so zaťažujúcimi nepotrebnosťami

Vyčistenie fyzického priestoru znamená aj zbavenie sa predmetov, ktoré už nepotrebujeme, usporiadanie našich vecí a vytvorenie minimalistickejšieho prostredia. Zjednodušenie nášho okolia môže pomôcť vyčistiť našu myseľ a znížiť pocity stresu a preťaženia. Napokon, čím menej vecí máme, tým menej vecí musíme pravidelne upratovať.

Súťaž o balíček produktov značky Frosch, ktorý obsahuje:


Frosch Tekuté mydlo na ruky Pure Care Aloe Vera - náhradná náplň, 500 ml
Frosch Sprchovací gél Aloe vera Sensitive, 300 ml
Frosch Náplň do osviežovača vzduchu Oase pomarančový kvet, 90 ml
Frosch Čistič vodného kameňa s malinovým octom, 500 ml
Frosch Univerzálny octový čistič Malina, 1 l
Frosch Prací gél Color granátové jablko, 22 PD
Frosch Sprchovací gél Senses zimný pomaranč, 300 ml
Frosch Sprchovací gél granátové jabko Sensitive, 300 ml
Frosch Tekuté mydlo na ruky Sensitive, 300 ml
Vyplnením kontaktných údajov od 1.3. do 14.3. ste sa mohli zapojiť do súťaže o jeden z desiatich balíčkov produktov značky Frosch. Prajeme veľa šťastia !

Balíček produktov zn. Frosch posielame:

Lucia H., Košice
Elena M., Bratislava
Gabriela P., Trnava
Zita B.K., Lesenice
Ján M., Vojňany
Alexandra S., Malé Trakany
Zuzana N., Košice
Nikola N.V., Soblahov
Veronika M., Tesáre
Karin H., Koprivnica

Výhercovia boli vyžrebovaní náhodne.