Active Beauty
Power suit líčenia: jednoduchosť
Text: Diana Hežel

Májová súťaž s DERMACOL

Power suit líčenia: jednoduchosť

Sú dni, keď sa nalíčení cítime lepšie. Po krátkej noci, pri problémoch s pleťou alebo pri dôležitých stretnutiach nám môže dať oporu ochranného štítu. Ako štít s najvyšším ochranným faktorom sme u nás vybrali klasiku.
Je v poriadku líčiť (a nelíčiť) sa tak, ako len chcete. Pre príležitosti, počas ktorých chcete pôsobiť sebavedomo, elegantne a nerušivo, no zároveň nie šedo, sme vybrali vizáž hodnú prirovnania k power suitu.

Upravená pleť, zvýraznený pohľad a dominantné pery

Trio, ktoré podporí vaše prirodzené sebavedomie a zároveň pôsobí veľmi prirodzene. Bude sa vám nosiť ľahšie, aj keď nie ste zvyknutí pravidelne sa líčiť. Spočíva v uhladenosti a čisto pôsobiacej jednoduchosti.

1. Pleť, ktorá netrpí

Produkty, ktoré vašej pleti robia dobre, už asi máte na poličke. Ak ich, naopak, neviete nájsť a dlhodobo vás trápia kožné problémy, je čas zájsť za dermatologičkou. Aj ochorenia pleti sú ochorenia a zaslúžia si liečbu. Za viditeľne vyživenú a žiarivú pleť ten čas naozaj stojí.


2. Nenápadný no neprehliadnuteľný pohľad

Mačacie oči, dymové líčenie, či populárne oči sirén sú často ozajstnými make-up dielami. Pre jemnejší, no stále upravený vzhľad volíme maskaru, ktorá predĺži no nespojí riasy a prirodzene zvýraznené obočie.


3. Aby sa slová nestratili...

... podčiarknite ich červenou. Pery sa snažte mať dlhodobo hydratované, aby sa ich jednoliatosť nestrácala v ryhách suchosti. Pred nanesením farby pery prepúdrujte a orámujte kontúrovacou ceruzkou. Po nanesení rúžu či lesku nechajte farbu poriadne zaschnúť, aby sa líčenie pier nepoškodilo. Kvalitný rúž je taký, ktorý sa vám po zaschnutí výrazne neodtláča.

Súťaž o balíček produktov značky DERMACOL

Súťažný balíček: Dlhotrvajúci rúž na pery 16H Lip Colour - 34, Ceruzka na obočie Micro Styler - 02, Maskara Infinity, Spevňujúca pleťová maska proti vráskam Caviar Energy, Intenzívne omladzujúce pleťové sérum Collagen+

Vyplnením kontaktných údajov od 1.5.-14.5. ste sa mohli zapojiť do súťaže o jeden z piatich balíčkov produktov DERMACOL. Držíme palce aj v ďalšej súťaži!

Balíček produktov značky DERMACOL posielame:

Dominika J., Poprad
Angela Š., Rovinka
Alena G., Trenčín
Vladimíra B., Stropkov
Vladimír S., Pohronská Polhora


* Podmienky súťaže a informácie o spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí na tento odkaz.