S MyClaros.sk nájdete všetko, čo potrebujete k naplneniu vašich predstáv pre dokonalé užitie si leta, dovolenkových dní plných slnka, priezračnej vody a oddychu v kruhu priateľov a rodiny.

Na letné dni plavky tak pohodlné a prispôsobivé, precízne dokonalé. Niektoré s krásnymi volánovými detailmi, úžasných strihov v super elegantných farbách ako čierna, modrá, zelená a vínová, ktoré ešte viac doplnia a zvýraznia vašu krásne opálenú pokožku. A k nim plážové oblečenie a plážové doplnky rôznych strihov s trendovými potlačami, aby ste si vytvorili svoj vlastný dokonalý letný look.

women'secret je značka vytvorená ženami a pre ženy

Prináša nové nápady, ktoré uľahčujú a spríjemňujú život, niekedy vyvoláva emócie a niekedy prináša svojimi špeciálnymi kolekciami riešenia, medzi nimi napríklad tehotenskú kolekciu, či kolekciu prispôsobenú špecifickým potrebám žien po operácii rakoviny prsníka. Cíťte sa komfortne, žensky a sexy, a to v každom období.

Značka, ktorej záleží na udržateľnosti, kultúre i tradíciách

SPRINGFIELD je ďalšou značkou s bohatou ponukou dámskeho a pánskeho oblečenia. Značka inšpirovaná ľuďmi. A taká je aj jej letná ponuka.

Práve dorazila dlho očakávaná kolekcia ROOTS. Je plná etnických vzorov inšpirovaných Indiou. Prináša domorodú kultúru do sveta módy a spoluprácu s remeselníckymi komunitami po celom svete v snahe zachovať ich tradície a ochrániť ich kultúrne dedičstvo. Aká je? Ako India - explózia farieb, chutí, hudby, kultúry a príjemných materiálov.

Ďalšou letnou ponukou, ktorá na vás čaká, je kolekcia LINEN. Je spôsobom, ako robiť veci správne a zodpovedne k okoliu a prostrediu, bez zhonu a so zmyslom pre detail. Taktiež je to spôsob ako odovzdávať hodnoty ďalším generáciám, aby láska k remeslu pokračovala aj v budúcnosti. Ľanová kolekcia je ódou na veci robené pomaly, bez zhonu, s láskou a s využitím skúseností. Navyše, v lete je neskutočne príjemná a vzdušná, skrátka ideálna pre letné teplé dni.