Active Beauty
Very peri: líčenie vo farbe roku 2022

Lila make-up

Very peri: líčenie vo farbe roku 2022

Inšpiratívna farba Very peri, zmes modrej a fialovej, je možno na prvý pohľad príliš výrazná na líčenie, a to aj pre tých, ktorí milujú výrazné líčenie. Pomocou jednoduchých trikov ju však môžete ľahko zakomponovať do každého looku.

Prečo nosiť Very peri?

Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka Pantone Color Institute, a Laurie Pressman, viceprezidentka Pantone Color Institute, opisujú odtieň Very peri ako symbol globálnej inovácie a zmeny. Okrem toho má táto farba podnecovať kreativitu a predstavivosť. Pozrite sa, ako nápadito môže vyzerať fialové líčenie.

Zažiarte s lila líčením

Fialové líčenie si zamilujú aj tí, ktorí zvyčajne uprednostňujú nenápadnejšie odtiene. Výrazná farba je zvýraznená len v detailoch a zvyšok líčenia zostáva decentný. Ako na to?

Very peri očné linky rozjasňujú pohľad. Mačacie očné linky vyzerajú ležérne, ale nie príliš krikľavo, a dajú sa použiť na každodenné nosenie.
Fialový rúž na večierok. Topánky na podpätku a čierny top sú dokonalým doplnkom fialového rúžu. Ak sa chystáte na dlhú párty a chcete, aby vaše pery vyzerali perfektne po celú noc, vyberte si tekutý rúž odolný voči otlačeniu.
Dymové očné tiene vo fialovej farbe: Ak bežne nosíte dymové líčenie očí v hnedých tónoch, určite by ste mali vyskúšať Very peri dymové oči. Ak chcete líniu zjemniť a zvýrazniť, namiesto teplých hnedých odtieňov zvoľte studenú tmavosivú.


Produkty na Very peri líčenie:

Kúpiť online

Paletka očných tieňov Forever Flawless Bird of Paradise od REVOLUTION

Kúpiť online

Rúž na pery Powder Puff Lippie od NYX PROFESSIONAL MAKEUP, odtieň 15 Will Power

Kúpiť online

Gélový lak na nechty od essence, odtieň 17 I Lilac You

Náš tip

Ak radšej experimentujete s manikúrou ako s make-upom, vyskúšajte túto hravú variáciu: nalakujte každý necht iným odtieňom fialovej, od svetlej po tmavú. Nakoniec naneste vrchnú vrstvu.