Active Beauty
Vlasy v lete: produkty pre starostlivosť a styling
Text: Theresa Haidinger, Margit Hiebl

Dlhé aj krátke

Vlasy v lete: produkty pre starostlivosť a styling

Ak ste zvyknutí venovať sa v lete len starostlivosti o pleť, mali by ste začať venovať pozornosť aj svojim vlasom. UV žiarenie, soľ a chlór si vyberajú svoju daň.

Ako v lete chrániť svoje vlasy

Dokonalý deň strávený na slnku pri vode si často vyberie svoju daň v podobe presušených a vyčerpaných vlasov. Pokožka hlavy bude viac hydratovaná aj vďaka dodržiavaniu pitného režimu. Presúvaním cestičky medzi vlasmi zas predídete spáleniu odhalenej pokožky.

Letné klobúky alebo šatky poskytnú dostatočnú ochranu vašim vlasom a pomôžu predísť aj nevoľnosti z úpalu.

Fén, žehličku na vlasy a kulmu tentoraz nechajte v skrinke. Rovnako aj lak na vlasy, ktorý zvyčajne obsahuje alkohol. Ten by vlasy a pokožku vysušil ešte viac.

Drdol z plážových vĺn

Správny styling chráni vlasy v lete od korienkov po končeky. Napríklad drdol s plážovými vlnami je k vlasom mimoriadne šetrný. Jednotlivé pramene zviažte do drdolu a upevnite gumičkou. Používajte takú, ktorá netlačí a minimalizuje ich lámanie. Niekoľko prameňov si môžete nechať voľne visieť z drdola okolo tváre, aby pôsobili ledabolo.


Francúzsky vrkoč

Tento účes je ideálny na leto, pretože udržuje vlasy mimo tváre. Ak chcete vlasom dopriať extra starostlivosť, vmasírujte do nich pred zapletením neoplachujúci prípravok. Citlivé končeky vlasov ošetrite trochou oleja. Potom vlasy zapleťte do chvosta a konce zaistite gumičkou. Nakoniec zapleťte vrkoč do nízkeho chvosta a zatočte ho do drdolu.


Doprajte svojim vlasom ochranu a starostlivosť:


Stará sa o namáhané vlasy

alverde olej na vlasy s bio avokádom a bio bambuckým maslom so zložkami z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a prírodnými esenciálnymi olejmi intenzívne ošetruje namáhané a krehké vlasy a obnovuje ich krásny vzhľad. Rýchlo sa vstrebáva, regeneruje a účinne posilňuje vlasy.

Kúpiť na mojadm.sk


Vytvorí plážové vlny

Ošetrujúci stylingový sprej Balea Sea Salt je ideálny na vytvorenie ležérneho vzhľadu, akoby ste sa práve kúpali v mori. Dodá vašim vlasom matný a rozstrapatený vzhľad bez toho, aby ich mastil. Výživné zloženie s glycerínom a panthenolom vlasy hydratuje.

Kúpiť na mojadm.sk


Pre suché vlasy

Hydratačný šampón na vlasy Balea s kokosovou vôňou je špeciálne navrhnutý pre suché a poškodené vlasy, ktoré túžia po novej sile a lesku. Doprajte svojim vlasom jedinečnú starostlivosť založenú na jemnom zložení na báze vitamínu B3 a provitamínu B5. Vaše vlasy dostanú potrebnú hydratáciu, starostlivosť a krásny vzhľad.

Kúpiť na mojadm.sk


Pre ochranu pred teplom

Balea Professional kúra na vlasy Spliss Protection s keratínom a hroznovým olejom pomáha predchádzať štiepeniu končekov a obnovuje poškodenú štruktúru vlasov. Prípravok neobsahuje silikón a poskytuje tepelnú ochranu až do 230 °C.

Kúpiť na mojadm.sk