Active Beauty
Po čom muži túžia? Vianočná edícia

Pánska volenka

Po čom muži túžia? Vianočná edícia

Po čom muži túžia? Nemôžeme hovoriť za všetkých, ale zozbierali sme tipy od tých našich. Možno vám pomôžu pri hľadaní posledných vianočných darčekov.
Nevieme, či to máte rovnako, ale nájdenie vianočných darčekov pre otcov, bratov, partnerov i priateľov nám príde o niečo náročnejšia, než ostatné predvianočné úlohy.
 

Nápady na vianočné darčeky pre mužov

Ak ešte stále hľadáte, čím potešíte mužov vo svojom okolí, máme niekoľko nápadov, ktoré by mohli mať vo svojom zozname želaní.

Niečo technologické, praktické alebo romantické? Čo mu podarovať?

Mužom, ktorí milujú nové technologické vychytávky, sa vyberajú darčeky celkom ľahko. Pri darovaní technických darčekov je ale dôležité, aby obdarovaný vedel, čo s nimi má robiť. Preto darujte len to, čo váš blízky skutočne využije. Vášnivého fotografa možno poteší historický fotoaparát s vhodným filmom, záhradkára najnovšie technické záhradné náradie a pre otca, ktorý je rád vonku so svojimi deťmi, by ste mohli skúsiť model lietadla či auta na diaľkové ovládanie.

Čistenie zubou môžete spraviť novým zážitkom - elektrickou zubnou kefkou. Darovať mužom ako vianočný darček zubnú kefku sa zdá byť banálne. Ale čo keď je to špičková technológia a spája potrebné so zábavou? Potom môže byť otravná ranná rutina úplne znesiteľná. To isté platí pre dobrý fén.
 

Oral-B

Elektrická zubná kefka Vitality 100

 

kúpiť na mojadm.sk

A čo tak iba maličkosť?

Nemusí to byť vždy nová cestovná taška alebo mobilný telefón. Všetci sa tešia aj z malých vianočných darčekov. Koniec koncov, ide o gesto, ktoré povie: chcel/a som ti niečo dať, aby si videl, že ťa mám rád/rada.


Daj si domáci wellness

Čím sme starší, tým viac vieme oceniť dôležitosť starostlivosti o seba. Preto je bohatý krém na tvár alebo pleťová maska vždy dobrou voľbou ako darček. Oboje hovorí: cíť sa dobre!


Zober si ma na cestu

Chodí rád na túry? Dajte mu fľašu na vodu z nehrdzavejúcej ocele. Nielenže je udržateľnejšia ako jej plastové náprotivky, ale navyše udržiava čaj alebo kávu teplé - a vodu studenú - na dlhých túrach.


Zostaň fit!

Ak chcete obdarovaného muža udržať v kondícii, ale zároveň rozmaznať, pripravte mu balíček proteínových dobrôt alebo sušeného ovocia.


Skús niečo nové

Niektorí muži majú tendenciu nosiť ten istý obľúbený sveter celé roky, alebo si na dovolenku balia kozmetiku do prvej tašky, ktorú nájdu. Dajte mu novú kozmetickú tašku. Môžete sem zahrnúť aj darčekový poukaz na spoločný zážitok.

King C. Gillette

Čistiaca voda na tvár a bradu

350 ml

 

kúpiť na mojadm.sk

L'ORÉAL MEN EXPERT

Čistiaci pleťový gél proti nedokonalostiam

100 ml

 

kúpiť na mojadm.sk

Čo dať niekomu, kto má všetko? 

Hmm, aký vianočný darček by sa hodil priateľovi (alebo otcovi), ktorý si myslí, že má všetko? Samozrejme, niečo, o čom ešte ani nevie, že to potrebuje! 

Malý tip: ako všetci vieme, čas je našou najcennejšou komoditou. Čo tak večer hier so spoločnou hrou? Ak chcete, aby vás to ešte viac bavilo, vyberte si svoje obľúbené fotografie a vytlačte ich na pamätné kartičky alebo dieliky puzzle, ktoré si môžete ľahko vyrobiť online aj s dm.

Calvin Klein

Pánska toaletná voda MAN

50 ml

 

kúpiť na mojadm.sk

durex

Stimulačný gél Intense Orgasmic

10 ml

 

kúpiť na mojadm.sk