Active Beauty
Cestou necestou: Ako sa zbaliť na výlet

Leto sa blíži

Cestou necestou: Ako sa zbaliť na výlet

Každý z nás už určite zažil dilemu, ako sa čo najlepšie a najúspornejšie zbaliť na cestu. Pripravili sme si pre vás štyri možnosti zbalenia sa podľa typu vašej osobnosti. Ak sa dokážete stotožniť s jedným z našich cestovateľských typov, tak sa už viac nemusíte zaoberať problémom s balením!


Ako dobre poznáte svoje ja?

Mávate všetko naplánované, alebo si iba kúpite lístok na vlak a necháte plány plynúť? Vyťahujete z nekonečnej kabelky všetko od leukoplastu po súpravu na šitie, alebo vyrážate von len s SPF a okuliarmi? Jedinečnosť našich osobností sa prejavuje, aj keď vyrážame na dovolenky, túry a expedície. Vyberte si svoju cestovateľskú postavu a inšpirujte sa našimi tipmi, čo si zbaliť.


1. Typ: Spoznávač

Pri cestovaní miluje spoznávať nové miesta, pamiatky a rád sa vzdeláva o nových kultúrach. Na dovolenke neobsedí a má vždy veľa nachodeného. Jeho telefón prekypuje množstvom fotiek z rôznych turistických destinácií. Je pre neho podstatné, aby mal vždy poruke dostatočné množstvo vitamínov dôležitých pre jeho energiu, ale aj imunitu. Výlety s týmto typom človeka sú vždy prínosné pre celú skupinu.


Spoznávač, nezabudni si zbaliť:

repelent, opaľovací krém, leukoplast, slnečné okuliare, magnézium, čistiace utierky, snack

2. Typ: Relaxant

Vždy vyhľadáva miesta (ideálne rezorty) s najlepšími službami a recenziami a rád si za tie služby aj priplatí. Jeho podmienkou je slnečná a pokojná pláž s príjemným prostredím. Rád si dopraje zaslúžený oddych a ničnerobenie. Cez deň zájde na uvoľňujúce kúry a masáže. V tomto type sa dokáže nájsť kúsok každého z nás.


Relaxant, nezabudni si zbaliť:

pleťovú masku, toaletnú vodu (dámsku alebo pánsku), dezodorant, slnečné okuliare, soľ do kúpeľa, snack

3. Typ: Pripravený na všetko

Tento typ človeka neodíde z domu nepripravený, má so sebou všetko potrebné na každú situáciu. Ak vám niečo chýba, tak sa na neho môžete kedykoľvek obrátiť. Zo svojho ruksaku vytiahne veci, o ktorých ste možno ani netušili. Keď s ním idete na dovolenku, tak sa nemusíte báť toho, že ste si niečo zabudli, lebo on to už určite bude mať dávno zbalené.


Pripravený na všetko, nezabudni si zbaliť:

repelent, opaľovací krém, leukoplast, manikúru, holiaci strojček, tašku, snack

4. Typ: Spontánny

Väčšinou výlety rieši na poslednú chvíľu a preto si nezaťažuje hlavu tým čo si vziať, jednoducho so sebou berie len to najnevyhnutejšie. Jeho výlety sú často nedomyslené a tým pádom sa ocitá v neočakávaných situáciách. Cesta s ním je vždy neočakávaná, plná prekvapení a vzrušujúcich zážitkov. S ním sa nudiť rozhodne nebudete.