Active Beauty
Fluffy brows: trend prirodzeného obočia

Obočie

Fluffy brows: trend prirodzeného obočia

Fluffy brows nielenže super štýlovo a cool vyzerá, nesie so sebou aj extra výhody. Look s fluffy obočím opticky otvorí pohľad a úžasne orámuje tvár.

Čo je fluffy brows?

Fluffy brows je novým obľúbeným trendom všetkých žien, ktoré chcú vyniknúť svojou prirodzenosťou. Obočie si pri tomto looku môžete nechať narásť také, aké sa vám zažiada, a pinzety sa vo väčšine prípadov môžete zrieknuť úplne. Výrazný look definuje práve plné obočie, ktoré však stále pôsobí upravene a dokonale ladí s celkovým vzhľadom. Výsledný look obočia v štýle fluffy vyzerá akoby ste boli čerstvo po microbladingu. A ako na to? Takto:

Ako docieliť fluffy brows?

Nikdy predtým pravdepodobne neexistoval trendy look, ktorý by sa dal vyčarovať tak jednoducho a tak rýchlo. Ak máte svetlé obočie, prvým krokom bude zvýraznenie obočia farbou. Zviditeľníte tak svetlé chĺpky. Dbajte však na to, aby nebola farba príliš tmavá a aby sa hodila k pleti a tiež ladila s farbou vlasov. Obočie potom dobre prečešte kefkou na obočie tak, aby všetky chĺpky ležali smerom šikmo dohora. Špeciálne fixky na obočie s tromi hrotmi zafarbia jemné chĺpky a vyplnia malé medzierky. Fixku použite len na zvýraznenie prirodzeného tvaru obočia, nikdy ňou nefarbite celé obočie. V poslednom kroku už len naneste na obočie transparentný gél a chĺpky vyčešte šikmo nahor. Obočie takto zafixujte. A takto vám fluffy look vydrží celý deň.

Pre perfektný tvar obočia

"Fixka na obočie - č. 152/402“ od s-he colour&style

Kúpiť na mojadm.sk

Prirodzený look

„Set pre farbenie obočia“ od Kiss

Kúpiť na mojadm.sk

Pre dlhotrvajúci finish

„Gél na obočie Super Glue Brow“ od Catrice

Kúpiť na mojadm.sk

Trvácna textúra

„Ceruzka na obočie Micro Tatouage Brow Artist - č. 103 Dark Blonde“ od L'ORÉAL PARIS

Kúpiť na mojadm.sk