Active Beauty
Farba roka 2023: Takto na Digital Lavender Look

Trend 2023

Farba roka 2023: Takto na Digital Lavender Look

Digital Lavender je odtieň roka 2023. Takto ho krok za krokom vytvoríme a nosíme na nechtoch.

Farbou roka 2023 je Digital Lavender

Po odtieni Very Peri nasleduje odtieň Digital Lavender. Je to jasné: trendom je fialová. Digital Lavender má predstavovať stabilitu a pokoj. Pre milovníčky líčenia a nechtového dizajnu prináša táto farba veľa zábavy do každodenného života.

Digital Lavender make-up: takto sa podarí

Základ: Najprv naneste základnú vrstvu. Potom vytvorte jednotný základ podkladovým krémom s oroseným finišom. Tvárenku v teplom broskyňovom odtieni naneste na líca a zľahka na nos. Zvýraznite lícne kosti a obočie rozjasňovačom v ružovej farbe.
Oči a obočie: Obočie zľahka nafarbite a potom ho vyčešte smerom k línii vlasov gélom na obočie. Podkladová báza na očné tiene dodá farbe sýtejší vzhľad a vydrží dobre po celý deň. Pomocou úzkeho štetca na očné tiene rozotrite očný tieň Digital Lavender po línii horných a dolných rias a dobre rozotrite. Prstom naneste trochu očného tieňa do vnútorného kútika oka. Rovnakým úzkym štetcom namaľujte na oko a zľahka rozotrite. Ak chcete upútať pozornosť, experimentujte s bielou očnou linkou na vrchu. Na záver naneste trochu rozjasňovača na stred viečka.
Pery: Teplé marhuľové tóny mimoriadne dobre dopĺňajú odtieň Digital Lavender. Vyberte si rúž s lesklým povrchom alebo balzam na pery s farebnými pigmentmi. Aby bol vzhľad prirodzený a nie príliš preťažený, nepoužívajte linku na pery.

Digital Lavender mani&pedi

Farbu roka 2023 možno zakomponovať do takmer každého vzhľadu nechtov. Digital Lavender vyzerá nádherne v kombinácii s matným vrchným lakom. Dávate prednosť klasickému vzhľadu? Jednoducho nahraďte biele špičky francúzskych nechtov levanduľovým odtieňom. Dizajn nechtov 70s Waves vyzerá na nechtoch skvele aj vo fialovej farbe.

Milá lila: produkty vo farbe roka 2023

Dlhá výdrž a vysoký lesk

Gélový lak na nechty - 17 I Lilac You od essence

Kúpiť online na mojadm.sk

Zamatová textúra super pigmentov

Paletka očných tieňov Relove Colour Play - Fantasy od REVOLUTION

Kúpiť online na mojadm.sk

S hydratačnou kyselinou hyalurónovou

Rúž na pery Shine Bomb - 070 Mystic Lavender od CATRICE

Kúpiť online na mojadm.sk