Active Beauty
Fresh chrome: Ako na trblietavo krásny make-up
Text: Astrid Doppler

Žiarme!

Fresh chrome: Ako na trblietavo krásny make-up

Mat je hudbou včerajška, líčenie sa túto jar bude nadšene niesť v rytme krásne lesklých chrómových farieb. Žiadny strach, aj líčenie plné lesku sa dá jemne zahaliť do harmonického vzhľadu – ukážeme vám, ako čo najlepšie zvládnuť toto trendy líčenie.

Ako nosiť make-up plný lesku

Svieži a jarný – taký je chrómový look, aktuálne vyšperkovaný ružovou. Na nalíčenie očí jednoducho použite odtieň, ktorý sa čo najlepšie hodí k vašej farbe očí. Na dosiahnutie sviežeho glow efektu možno očné tiene naniesť aj rovno na líčka.

„Fresh chrome look“ krok za krokom

1. Základ

Základ vytvoríte za pomoci svojich bežných produktov na líčenie, podľa toho čo používate. Následne naneste trblietavú lícenku a rozjasňovač, dodajú pleti extra chrómový nádych.

2. Líčenie očí

Líčenie začnite bezpodmienečne s bázou pod tieňovým podkladom. Práve vďaka tomu sa trblietky neskôr rozmiestnia po celej tvári. Na dosiahnutie trblietavého looku postačí jedna farba očných tieňov. Najprv naneste širším štetcom trblietavý odtieň tieňov do celého záhybu očného viečka. Tvar, do ktorého sa tiene nanášajú, by mal byť prispôsobený vlastnému tvaru očí. Následne na viečko naneste metalický odtieň – tým dosiahnete čo možno najintenzívnejší chrómový efekt. Ak je vaším cieľom skutočne výrazný lesk, môžete použiť aj trblietavé pigmenty. Jasné trblietavé odlesky v kútikoch očí a pod obočím oko opticky zväčšia a otvoria. Potom už len naneste na mihalnice maskaru a trendy look je na svete.

3. Pery

Tu platí: Menej je viac. Decentné nude odtiene dokonale doplnia líčenie tak, aby look nepôsobil príliš „preťažene“. Pery ponechajte bez trblietok a použite na ne len jemnučký lesk.

Textúra s mikroperličkami

Rozjasňovacia tyčinka Master 100 Light od MAYBELLINE NEW YORK

Kúpiť online na mojadm.sk

Bezchybná výdrž až 12 hodín

Očné tiene 3D Mono Metal, odtieň 02 Champagne od DERMACOL

Kúpiť online na mojadm.sk