Active Beauty
Neodolateľné: Najkrajšie jarné vône pre ňu

Mood Booster

Neodolateľné: Najkrajšie jarné vône pre ňu

Keď sa dni konečne predĺžia, vypučia prvé púčiky a vtáky opäť začnú spievať, je čas privítať jar ľahkým kvetinovým parfumom!

Jarné parfémy: Tieto zložky teraz potrebujeme

Pri hľadaní dokonalého parfumu by ste mali premýšľať o tom, ktoré vône vám vyhovujú a aký účinok by mali mať. Vďaka rôznym zložkám môže mať vaša nová charakteristická vôňa veľmi odlišný vplyv na vás a vaše okolie.


Kvetinoví poslovia jari

Ruža má skutočnú moc. Jej olej je nielen skutočným všestranným prostriedkom starostlivosti, no jej vôňa uvoľňuje, povzbudzuje a dokonca pomáha pri problémoch so spánkom, bolestiach hlavy a depresívnych náladách. Jasmín a magnólia majú tiež upokojujúci účinok a dokážu zmierniť psychické napätie. Sladká vôňa konvalinky má upokojujúci a srdce posilňujúci účinok. Cyklamén, známy aj ako cyklámen, dodáva parfému energizujúcu silu. Pri správnom použití vydržia jarné vône na pokožke dlhšie a môžu sa ideálne rozvinúť.

Drevité tóny vôní

Ženská, orientálna vôňa frézie a santalového dreva už na jar splní letné sny. Korenie má povzbudzujúci účinok a vďaka nemu sa vytratí jarná únava. Teplá, hlboká vôňa cédrového dreva pomáha pri nervovom napätí, ale aj pri agresii a hneve. Vyjadruje odvahu a stabilitu a posilňuje sebadôveru.

Ovocné vône pre pozitívnu náladu

Charakteristická, štipľavo-sladká vôňa čiernych ríbezlí vám dá okamžite zabudnúť na zimné blues. Citrusové plody ako bergamot dodajú vašej jarnej vôni povzbudzujúci účinok. Sýta vôňa jablka a hrušky vás povzbudí, dodá vám silu sústrediť sa a osvieži vás. Mango, liči alebo melón dodajú vôni exotický nádych a na chvíľu vás prinútia myslieť na pobyt na pláži.

Vyberte si z jarných vôní v dm:

Očarujúca kvetinovo-orientálna kompozícia

Dámska parfumovaná voda Celebrate N.O.W. od ESCADA

Kúpiť online na mojadm.sk

Srdce z jablka, kvetu lotosu, ruže a jasmínu

Dámska toaletná voda Delicate Rose od TRUSSARDI

Kúpiť online na mojadm.sk

Santal, karamel, kašmír a céder: sebavedomý základ

Dámska parfumovaná voda Power od Anima Aromatics

Kúpiť online na mojadm.sk

Svieži ovocný koktejl

Dámska parfumovaná voda HAVE FUN od La Rive

Kúpiť online na mojadm.sk