Active Beauty
Summer Glow aj v zime: Milujeme latte make-up

Prirodzene žiarivý

Summer Glow aj v zime: Milujeme latte make-up

Café-au-lait na tvári? Líčenie latte je inšpirované teplými hnedými tónmi a jemnými medenými odtieňmi kávy a vyčaruje prirodzene opálenú pleť - bez slnka!

Latte make-up: Toto je ten look

Trend s príťažlivým názvom si na sociálnych sieťach našiel mnoho priaznivcov vrátane hviezd ako Hailey Bieber.

Niet divu! Veď latte make-up dodá pleti v zime toľko potrebný lesk len v niekoľkých krokoch. Odkiaľ pochádza tento názov? Vďaka vzhľadu tón v tóne sa rôzne kávové tóny miešajú a vytvárajú žiarivo bronzový vzhľad. Tento trend je ideálny na každodenné nosenie, ale dá sa ľahko premeniť aj na očarujúci vzhľad na večierky.

Opálená pleť bez slnka - takto funguje latte make-up!

  • Namiesto podkladovej bázy ako zvyčajne začnite tekutým alebo krémovým bronzerom na latte make-up. Táto technika sa nazýva underpainting a už nejaký čas je medzi vizážistami obľúbená, pretože umožňuje vytvoriť mimoriadne plynulé prechody medzi produktmi. Naneste produkt na líca, čelo, spánky, mostík nosa a očné viečka pomocou navlhčenej hubky na make-up a rozotrite.
  • Na bronzer naneste BB alebo CC krém, prípadne ľahký podkladový krém. Vytvoríte tak sviežu, zdravú pleť bez prílišného krytia. V prípade potreby naneste trochu korektora na škvrny alebo na tmavé kruhy a rozotrite. Krycie prípravky používajte veľmi striedmo, inak bude pleť rýchlo vyzerať príliš nalíčená a stratí svoj prirodzený vzhľad.
  • Pri latte make-upe sa nepoužíva rúž ani zmatňujúci púder. Namiesto toho sa používa púdrový bronzer. Ten naneste ľahkým ťahom štetca na líca, čelo, spánky, nos a očné viečka. Ak chcete dosiahnuť glamour vzhľad, naneste na pohyblivé viečko o niečo tmavší espresso hnedý odtieň a očný tieň naneste pozdĺž línie spodných rias.
  • Na lícne kosti a obočie naneste tekutý rozjasňovač s teplým podtónom.
  • Pery nalíčte nude rúžom, ktorý zodpovedá vašej vlastnej farbe pier. Na stred pier naneste lesk na pery a niekoľkokrát ich stlačte.