Active Beauty
Takto na zlatistý make-up a teplé highlighty

Golden days

Takto na zlatistý make-up a teplé highlighty

Rozžiarená pleť a zlaté líčenie sa hodia pre všetky odtiene pleti. Vneste si do bežného dňa trochu žiarivosti!

Zlatý make-up: tento beauty-trend sa hodí každému

Žiarivá pleť

Základom tohto vzhľadu je krásna, žiarivá pleť. Naneste trochu BB krému a rozotrite ho pomocou hubky na make-up. Ak chcete dosiahnuť špeciálny lesk, môžete do podkladu primiešať kvapku tekutého rozjasňovača. Naneste krémový rúž na líca a veľmi jemne aj na hrot nosa a dobre rozotrite. Rozjasňovač zvýrazní lícne kosti. Na zvýraznenie prirodzených tieňov tváre použite teplý bronzer.

Oči dozlatista a obočie naprírodno

Ak chcete dosiahnuť zlatý vzhľad líčenia, začnite nanesením podkladovej bázy na pohyblivé viečko. Pri trblietavých očných tieňoch je obzvlášť dôležité, aby trblietky zostali na svojom mieste, aby sa počas dňa nerozniesli po celej tvári alebo sa neusadili v záhybe očného viečka. Zlatý očný tieň naneste na pohyblivé viečko a rozotrite. Naneste trochu rozjasňovača do vnútorného kútika oka a na obočie. Úzkym štetcom naneste očné tiene aj na líniu spodných rias. Nakoniec na riasy naneste riasenku.
Obočie zostáva prirodzené. Chĺpky prečešte farebným gélom na obočie smerom k línii vlasov. Make-up zafixujte fixačným sprejom.

Statement-pery

K zlatému líčeniu očí sa obzvlášť hodia klasické červené tóny bobuľovín. Rúž doplňte priesvitným leskom na pery s jemnými trblietavými odleskami.

Bling-bling lak

Aby vám trblietavá manikúra vydržala čo najdlhšie, naneste najprv vrstvu podkladového laku. Potom naneste dve vrstvy zlatého trblietavého laku na nechty. Ak sa vám nepodarí získať dostatok trblietok, naneste ďalšiu vrstvu laku na nechty s hrubšími trblietkami. Nakoniec manikúru zapečaťte vrchným lakom a nezabudnite na špičky nechtov.

Zlatá výbava kozmetickej taštičky:

Vysokopigmentovaná farba

Očné tiene Art Couleurs - 360 Golden Leaf od Catrice

Kúpiť online na mojadm.sk

Pre každý odtieň pleti

Paletka rozjasňovačov Choose Your Glow od essence cosmetics

Kúpiť online na mojadm.sk

Pre prirodzenú žiarivosť

Tekutý rozjasňovač Glow Mon Amour - Nr. 01 Sparkling Love od L‘ORÉAL PARIS

Kúpiť online na mojadm.sk

Bezchybné linky
Kajalová ceruzka na oči Contour & Glide - Nr. 084“ od trend !t up


Kúpiť online na mojadm.sk