Active Beauty
Inspirit online program: Zlepšenie prichádza postupne
Text: dm a INSPIRIT AGENCY by Vierka Ayisi

Súťaž s INSPIRIT AGENCY by Vierka Ayisi

Inspirit online program: Zlepšenie prichádza postupne

Poďte s mentorkou a inštruktorkou jogy Vierkou Ayisi objavovať spôsoby, ako prebývať vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónii. Vyhrajte členstvo do jej Inspirit online programu a začnite, odkiaľkoľvek.
Vierka je jednou z tvárí nášho leta venovaného ženskému zdraviu. Spoznajte jej precízne vystavaný program zameraný na pohyb, motiváciu, inšpiráciu, vzdelávanie, ozdravenie, vnútorný rast a relax. Určený pre všetky vekové skupiny, všetkých ľudí, pre začiatočníkov aj pokročilých.


Osvojte si vedomejšie návyky pre zdravší, šťastnejší a príjemnejší život

Inspirit online program s Vierkou Ayisi a ďalšími skvelými inštruktormi obsahuje rôzne druhy jogy, zaujímavé edukačné prednášky, vedené vizualizačné meditácie, afirmčné terapie, rôzne tipy do každodenného života, dýchacie cvičenia, hormonálnu yogu, zvukoterapiu a zaujímavé novinky, ktoré neustále pribúdajú. Umožňuje nám mať neustále k dispozícii kúsok času pre osobný rast, kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

​Program sa obsahom delí na obdobie jesene, zimy, jari a leta. Pretože tak, ako prechádza rôznymi obdobiami počasie, príroda a všetko okolo nás, tak aj my prechádzame synchrónne svojimi osobnými zmenami, obdobiami a fázami života. Každý týždeň v programe nájdete nový obsah, každý mesiac zas nové tématické obdobie. S členstvom máte v neobmedzenom archíve prístup aj ku všetkým predošlým mesiacom.

Vydajte sa na cestu za uzdravením, sebapoznaním, vzdelávaním a vnútorným rastom.

Súťaž o trojmesačné členstvo v Inspirit online programe s Vierkou Ayisi a ďalšími inštruktormi


Do súťaže o trojmesačné členstvo v Inspirit online programe ste sa mohli zapojiť od 15.8. do 29.8. Zapojenie sa do súťaže malo dve podmienky:
1. vyplniť súťažný formulár,
2. instagramovým profilom uvedeným vo formulári, sledovať na Instagrame profil Vierky Ayisi: @vierka_ayisi.

Trojmesačné členstvo v Inspirit online programe získavajú:

Zana K. D.,
Anna R.,
Stanislava K.,
Simona K.,
Simona N.