Vyladenie farby vlasov pomocou glossing kúry s tónovacími prípravkami

 Osvieženie farby pomocou glossing kúry? Áno, prosím. Blond vlasy často  dostnanú časom nezvhľadný oranžový alebo žltkastý nádych. Glossing kúra dokáže tieto stopy po farbení neutralizovať a výsledkom je krásna studená blond. Z kúry neprofitujú len blondíky. Krásny lesk po aplikácii kúry vydrží až dvanásť uytí a o sýte farebné odlesky sa kúra postará aj pri medených, červených a tiež hnedých tónoch.


 

S týmito produktami dodáte správny farebný boost vašej farbe vlasov doma:

Samozrejme, farbu vlasov si môžete osviežiť aj doma. Pôjde to poľahky aj s kondicionérmi, maskami na vlasy, farebnými tonermi a tónovacími šampónmi, ktoré obsahujú farebné pigmenty. Vždy je pritom potrebné venovať pozornosť výberu farby a používať by ste mali len profesionálne kadernícke produkty. V opačnom prípade môže dôjsť k nežiaducim farebným výsledkom.

S nežiaducim žltkastým nádychom vo vlasoch viete zatočiť aj doma. Riešením je použitie silver šampónu, ktorý neutralizuje žlté tóny. Šampón zároveň zaručí vysoký lesk aj prirodzene šedivým vlasom. Na dosiahnutie optimálneho farebného výsledku sa odporúča striedať farebný toner s tónovacím šampónom a k tomu kombinovať silver šampón s vyživujúcim šampónom pre intenzívnu starostlivosť o vlasy.